Підступні магазинні візки чатують на автомобілі, а страхова компанія лякає користувачів

Агенція Try&Bacon створила дуже підступні магазинні візки (керовані дистанційно), які чатують на парковці на автомобілі покупців. Вони дуже переконливо імітують удар об припарковану машину, додаючи сивини її водію. Це – рекламна кампанія норвезького банку DNB, який, серед іншого, надає послуги страхування автомобілів.

Кампанія є доволі ризикованою, оскільки немає жодної гарантії, що водій автівки, у яку «врізався» візок, поставиться до цього з гумором. Але агенція все ж наважилася саме у такий спосіб розповісти споживачам, що банк DNB, на відміну від багатьох інших страховиків, не підвищує суму страхових внесків, якщо вам пошкодили припарковану машину.

Для повноти ефекту магазинні візки були обладнані прихованими динаміками, яки транслювали звуки ударів об автомобілі. Лишається лише сказати «посміхніться, вас знімала прихована камера».

Хтозна, чи багато людей посміхнеться після такого, але кампанія однозначно привертає увагу, викликає емоції і доносить своє послання.

Джерело

Страховим компаніям взагалі уяви не позичати

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...