У Іспанії було відкрито готельний номер «Палац KFC», щоб познайомити місцеву публіку з цією мережею фастфуду.

Справа в тому, що в Іспанії смажена курочка – аж ніяк не частина поп-культури. І для KFC це сумна новина. Якщо спитати місцевих жителів про фастфуд, вони назвуть гамбургери, піцу, східну кухню, а от про смажених курчат навіть не згадають. Тож, беручи до уваги, яка запекла боротьба за клієнтів відбувається між ресторанами швидкого харчування, і не забуваючи про те, що мережа KFC мусить вкластися у значно менший бюджет, ніж її конкуренти, KFC вирішила таки вибороти собі місце у поп-культурному просторі Іспанії. І зробити це вона зібралася, налагодивши зв’язок з молоддю.

Щоб з’ясувати, чого хоче молоде покоління, креатори з PS21 вирішили поспостерігати за ним у місці, де відбувається найжвавіше спілкування. Тобто у Twitter. Яке ж було здивування спостерігачів, коли вони раз у раз почали стикатися начебто з назвою компанії-замовника. Молодь цілком невимушено використовувала це слово, запрошуючи одне одного до… KFC?

Але як виявилося, мали на увазі вони зовсім не це. Замість кентуцьких смажених курчат акронімом KFC позначався ряд фраз, який означав щось на кшталт «компліменти-секс-колишні». Гормони грають, живи швидко, все таке.

Але замість того, щоб засмутитися та відступитися, креативна команда агенції PS21, вирішила запропонувати щось, що задовольнило б і ці потреби також. Для цього був створений «Палац KFC» – номер люкс у одному з найвідоміших готелів Іспанії, у якому можна безкоштовно зупинитися кожному. Заради KFC. Яке б значення це слово не мало.

Все у стилі KFC: від капців до презервативів

Таким чином, локацією для номеру люкс від KFC став готель Westin Palace у Мадриді. Природно, що кожний його елемент інтер’єру, кожен предмет, який тільки можна у ньому знайти, було витримано у стилі KFC.

Іконічні кольори бренду червоний та білий, відерця і розвішані усюди портрети полковника Сандерса. Дизайн ряду предметів був розроблений мережею спеціально з цієї нагоди (хоча це не перший раз, коли цей бренд фастфуду виходить за рамки власне їжі). Логотип KFC можна побачити на халатах, подушках, простирадлах, милі, свічках, капцях (ні, не тих, що з куркою) і, звісно, на презервативах. Доповнює цю пропозицію ексклюзивне меню на двох, також безкоштовне.

Після цього креативна команда опублікувала в соцмережах відео-демонстрацію номеру. І оскільки кампанії вдалося привернути до себе увагу ряду дуже впливових інфлюенсерів, «Палац KFC» успішно «завоював» соцмережі для бренда.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...