«Палац KFC»: мережа фастфуду знає, чого хоче молодь

У Іспанії було відкрито готельний номер «Палац KFC», щоб познайомити місцеву публіку з цією мережею фастфуду.

Справа в тому, що в Іспанії смажена курочка – аж ніяк не частина поп-культури. І для KFC це сумна новина. Якщо спитати місцевих жителів про фастфуд, вони назвуть гамбургери, піцу, східну кухню, а от про смажених курчат навіть не згадають. Тож, беручи до уваги, яка запекла боротьба за клієнтів відбувається між ресторанами швидкого харчування, і не забуваючи про те, що мережа KFC мусить вкластися у значно менший бюджет, ніж її конкуренти, KFC вирішила таки вибороти собі місце у поп-культурному просторі Іспанії. І зробити це вона зібралася, налагодивши зв’язок з молоддю.

Щоб з’ясувати, чого хоче молоде покоління, креатори з PS21 вирішили поспостерігати за ним у місці, де відбувається найжвавіше спілкування. Тобто у Twitter. Яке ж було здивування спостерігачів, коли вони раз у раз почали стикатися начебто з назвою компанії-замовника. Молодь цілком невимушено використовувала це слово, запрошуючи одне одного до… KFC?

Але як виявилося, мали на увазі вони зовсім не це. Замість кентуцьких смажених курчат акронімом KFC позначався ряд фраз, який означав щось на кшталт «компліменти-секс-колишні». Гормони грають, живи швидко, все таке.

Але замість того, щоб засмутитися та відступитися, креативна команда агенції PS21, вирішила запропонувати щось, що задовольнило б і ці потреби також. Для цього був створений «Палац KFC» – номер люкс у одному з найвідоміших готелів Іспанії, у якому можна безкоштовно зупинитися кожному. Заради KFC. Яке б значення це слово не мало.

Все у стилі KFC: від капців до презервативів

Таким чином, локацією для номеру люкс від KFC став готель Westin Palace у Мадриді. Природно, що кожний його елемент інтер’єру, кожен предмет, який тільки можна у ньому знайти, було витримано у стилі KFC.

Іконічні кольори бренду червоний та білий, відерця і розвішані усюди портрети полковника Сандерса. Дизайн ряду предметів був розроблений мережею спеціально з цієї нагоди (хоча це не перший раз, коли цей бренд фастфуду виходить за рамки власне їжі). Логотип KFC можна побачити на халатах, подушках, простирадлах, милі, свічках, капцях (ні, не тих, що з куркою) і, звісно, на презервативах. Доповнює цю пропозицію ексклюзивне меню на двох, також безкоштовне.

Після цього креативна команда опублікувала в соцмережах відео-демонстрацію номеру. І оскільки кампанії вдалося привернути до себе увагу ряду дуже впливових інфлюенсерів, «Палац KFC» успішно «завоював» соцмережі для бренда.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.