Бренди KFC та Crocs створили взуття з куркою

Новий витвір бренду взуття Crocs змусить усіх не лише питати «Де це ви купили такі черевики?», але й «Звідки це так смачно курочкою пахне?». Crocs та мережа фастфуду KFC разом випустили взуття з куркою – дві нові моделі клогів, до яких причеплені ароматизовані підвіски у вигляді смажених курячих стегенець.

Ця лімітована серія взуття з куркою була розроблена агенцією Wieden + Kennedy Portland. Дебютувала вона під час Тижня моди у Нью-Йорку. І хоча модний бренд Balenciaga свого часу й наважився явити світові клоги на височенній платформі, але начепити на них смаколики не вистачило духу навіть у нього.

Андреа Загуменськи (Andrea Zahumensky), директор з маркетингу KFC U.S., зазначила: «Легко впізнаваний образ нашої всесвітньо відомої курятини та відерця у поєднанні з неперевершеним комфортом та стилем, притаманним Crocs, робить ці черевики справжнім омріяним еталоном взуття з куркою».

Що у фритюрниці?

Моделлю для демонстрації клогів зі смаженим курчам на Тижні моди стала корейська реп-співачка, що виступає під псевдонімом Me Love Me a Lot (MLMA). Окрім цього, вона знялася у новому ролику, присвяченому «курячим клогам». У ньому вона виступає в ролі співробітниці KFC – хоч її «уніформа» явно дуже далека від стандарту – яка працює на кухні, коли раптом їй приходить нове замовлення. Агенція Wieden + Kennedy напрочуд майстерно підійшла до зйомок ролика. Варто лише подивитися, як вона за якихось 15 секунд нагнітає атмосферу таємничості навколо питання: що ж там смажиться у фритюрниці?

Ті, хто полюбляють черевики вкупі з їжею, можуть придбати такі клоги на низькій підошві за 60 доларів. А от клоги на платформі, на жаль, не продаються.

Теренс Рейлі (Terence Reilly), директор з маркетингу Crocs, заявив, що їхній бренд завжди радий співпраці, і партнерство з Kentucky Fried Chicken напевно дасть прихильникам бренду можливість по-новому глянути на класичні моделі взуття.

Не лише взуття

KFC вже не перший рік випускає продукти, які обігрують відомий всім образ смугастих червоно-білих відерець з курятиною та безсмертного полковника Сандерса.

Зокрема, минулого і позаминулого Різдва ця мережа фастфуду продавала ароматизовані дрова для каміну, які пахли смаженою куркою. Також серед брендових товарів можна було знайти свічки із запахом підливи, панамки у формі характерного відерця та крем від сонця із запахом курки. А тепер черга й до взуття з куркою дійшла.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Як зробити ідеальне фото: підготовка та результат

Завісу таємниці трохи відхиляє новий тренд в соцмережах The Setup vs. The Shot. Тобто підготовка до того, як зробити ідеальне фото, та її результат.