Бренди KFC та Crocs створили взуття з куркою

Новий витвір бренду взуття Crocs змусить усіх не лише питати «Де це ви купили такі черевики?», але й «Звідки це так смачно курочкою пахне?». Crocs та мережа фастфуду KFC разом випустили взуття з куркою – дві нові моделі клогів, до яких причеплені ароматизовані підвіски у вигляді смажених курячих стегенець.

Ця лімітована серія взуття з куркою була розроблена агенцією Wieden + Kennedy Portland. Дебютувала вона під час Тижня моди у Нью-Йорку. І хоча модний бренд Balenciaga свого часу й наважився явити світові клоги на височенній платформі, але начепити на них смаколики не вистачило духу навіть у нього.

Андреа Загуменськи (Andrea Zahumensky), директор з маркетингу KFC U.S., зазначила: «Легко впізнаваний образ нашої всесвітньо відомої курятини та відерця у поєднанні з неперевершеним комфортом та стилем, притаманним Crocs, робить ці черевики справжнім омріяним еталоном взуття з куркою».

Що у фритюрниці?

Моделлю для демонстрації клогів зі смаженим курчам на Тижні моди стала корейська реп-співачка, що виступає під псевдонімом Me Love Me a Lot (MLMA). Окрім цього, вона знялася у новому ролику, присвяченому «курячим клогам». У ньому вона виступає в ролі співробітниці KFC – хоч її «уніформа» явно дуже далека від стандарту – яка працює на кухні, коли раптом їй приходить нове замовлення. Агенція Wieden + Kennedy напрочуд майстерно підійшла до зйомок ролика. Варто лише подивитися, як вона за якихось 15 секунд нагнітає атмосферу таємничості навколо питання: що ж там смажиться у фритюрниці?

Ті, хто полюбляють черевики вкупі з їжею, можуть придбати такі клоги на низькій підошві за 60 доларів. А от клоги на платформі, на жаль, не продаються.

Теренс Рейлі (Terence Reilly), директор з маркетингу Crocs, заявив, що їхній бренд завжди радий співпраці, і партнерство з Kentucky Fried Chicken напевно дасть прихильникам бренду можливість по-новому глянути на класичні моделі взуття.

Не лише взуття

KFC вже не перший рік випускає продукти, які обігрують відомий всім образ смугастих червоно-білих відерець з курятиною та безсмертного полковника Сандерса.

Зокрема, минулого і позаминулого Різдва ця мережа фастфуду продавала ароматизовані дрова для каміну, які пахли смаженою куркою. Також серед брендових товарів можна було знайти свічки із запахом підливи, панамки у формі характерного відерця та крем від сонця із запахом курки. А тепер черга й до взуття з куркою дійшла.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.