Новий витвір бренду взуття Crocs змусить усіх не лише питати «Де це ви купили такі черевики?», але й «Звідки це так смачно курочкою пахне?». Crocs та мережа фастфуду KFC разом випустили взуття з куркою – дві нові моделі клогів, до яких причеплені ароматизовані підвіски у вигляді смажених курячих стегенець.

Ця лімітована серія взуття з куркою була розроблена агенцією Wieden + Kennedy Portland. Дебютувала вона під час Тижня моди у Нью-Йорку. І хоча модний бренд Balenciaga свого часу й наважився явити світові клоги на височенній платформі, але начепити на них смаколики не вистачило духу навіть у нього.

Андреа Загуменськи (Andrea Zahumensky), директор з маркетингу KFC U.S., зазначила: «Легко впізнаваний образ нашої всесвітньо відомої курятини та відерця у поєднанні з неперевершеним комфортом та стилем, притаманним Crocs, робить ці черевики справжнім омріяним еталоном взуття з куркою».

Що у фритюрниці?

Моделлю для демонстрації клогів зі смаженим курчам на Тижні моди стала корейська реп-співачка, що виступає під псевдонімом Me Love Me a Lot (MLMA). Окрім цього, вона знялася у новому ролику, присвяченому «курячим клогам». У ньому вона виступає в ролі співробітниці KFC – хоч її «уніформа» явно дуже далека від стандарту – яка працює на кухні, коли раптом їй приходить нове замовлення. Агенція Wieden + Kennedy напрочуд майстерно підійшла до зйомок ролика. Варто лише подивитися, як вона за якихось 15 секунд нагнітає атмосферу таємничості навколо питання: що ж там смажиться у фритюрниці?

Ті, хто полюбляють черевики вкупі з їжею, можуть придбати такі клоги на низькій підошві за 60 доларів. А от клоги на платформі, на жаль, не продаються.

Теренс Рейлі (Terence Reilly), директор з маркетингу Crocs, заявив, що їхній бренд завжди радий співпраці, і партнерство з Kentucky Fried Chicken напевно дасть прихильникам бренду можливість по-новому глянути на класичні моделі взуття.

Не лише взуття

KFC вже не перший рік випускає продукти, які обігрують відомий всім образ смугастих червоно-білих відерець з курятиною та безсмертного полковника Сандерса.

Зокрема, минулого і позаминулого Різдва ця мережа фастфуду продавала ароматизовані дрова для каміну, які пахли смаженою куркою. Також серед брендових товарів можна було знайти свічки із запахом підливи, панамки у формі характерного відерця та крем від сонця із запахом курки. А тепер черга й до взуття з куркою дійшла.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

Флешмоб #мистецтвовдома

Флешмоб в Instagram: українці відтворюють версії відомих картин

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома. Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись ...

Міністерство культури та інформаційної політики України

Кабінет Міністрів України перейменував Міністерство культури, молоді та спорту

Про це Міністерство культури, молоді та спорту України повідомило на своїй Facebook-сторінці: «❗️ ВАЖЛИВО: 23 березня 2020 року Уряд перейменував Міністерство ...

Коронавірус

Коронавірус і рекламний світ: підтримка барменів, малого бізнесу і медитація онлайн

Декілька прикладів того, як глобальна креативна спільнота допомагає всім пережити невизначеність і невпевненість в майбутньому, яку спричинило поширення пандемії коронавірусу. ...