Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж таки Comfy у них намбер ван? Креатори з агенції banda вирішили розказати, чому Comfy намбер ван не по-рекламному. 

Спочатку перевірили відгуки на різних форумах і переконалися, що суха технічна інфа мало кого чіпляє. А от Comfy пояснює усе по-людськи. Наприклад, на запитання про глибину-ширину-висоту полиці в холодильнику у Comfy відповідають так: «Ну, це стільки, щоб трилітрова банка огірків нормально влазила». Здавалося б, звичайна трилітрова банка, але все одразу зрозуміло. 

Як виявилось, для звичайної людини вибір великої техніки — темний ліс. А Comfy знає, як у цьому лісі знайти саме те, що треба. Ще й по-людськи відповість на всі, хай навіть найдивніші, запитання. А banda за допомогою роликів та зовнішньої реклами відповіла всім, чому Comfy намбер ван по домашнім гаджетам. А також відповіла ще на декілька запитань, що хвилюють людство. 

Чому Comfy — намбер ван за домашніми гаджетами
Агенція banda запустила нову літню кампанію Comfy
Агенція banda запустила нову літню кампанію Comfy

Ще декілька останніх новин про banda:

В кінці червня команда агенції запустила власне онлайн-радіо.

Креативна пара з banda — копірайтер Роман Гурбанов та арт-директор Ілля Почкун — стали переможцями міжнародного конкурсу молодих креаторів Young Glory.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...