Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж таки Comfy у них намбер ван? Креатори з агенції banda вирішили розказати, чому Comfy намбер ван не по-рекламному. 

Спочатку перевірили відгуки на різних форумах і переконалися, що суха технічна інфа мало кого чіпляє. А от Comfy пояснює усе по-людськи. Наприклад, на запитання про глибину-ширину-висоту полиці в холодильнику у Comfy відповідають так: «Ну, це стільки, щоб трилітрова банка огірків нормально влазила». Здавалося б, звичайна трилітрова банка, але все одразу зрозуміло. 

Як виявилось, для звичайної людини вибір великої техніки — темний ліс. А Comfy знає, як у цьому лісі знайти саме те, що треба. Ще й по-людськи відповість на всі, хай навіть найдивніші, запитання. А banda за допомогою роликів та зовнішньої реклами відповіла всім, чому Comfy намбер ван по домашнім гаджетам. А також відповіла ще на декілька запитань, що хвилюють людство. 

Чому Comfy — намбер ван за домашніми гаджетами
Агенція banda запустила нову літню кампанію Comfy
Агенція banda запустила нову літню кампанію Comfy

Ще декілька останніх новин про banda:

В кінці червня команда агенції запустила власне онлайн-радіо.

Креативна пара з banda — копірайтер Роман Гурбанов та арт-директор Ілля Почкун — стали переможцями міжнародного конкурсу молодих креаторів Young Glory.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.