Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж таки Comfy у них намбер ван? Креатори з агенції banda вирішили розказати, чому Comfy намбер ван не по-рекламному. 

Спочатку перевірили відгуки на різних форумах і переконалися, що суха технічна інфа мало кого чіпляє. А от Comfy пояснює усе по-людськи. Наприклад, на запитання про глибину-ширину-висоту полиці в холодильнику у Comfy відповідають так: «Ну, це стільки, щоб трилітрова банка огірків нормально влазила». Здавалося б, звичайна трилітрова банка, але все одразу зрозуміло. 

Як виявилось, для звичайної людини вибір великої техніки — темний ліс. А Comfy знає, як у цьому лісі знайти саме те, що треба. Ще й по-людськи відповість на всі, хай навіть найдивніші, запитання. А banda за допомогою роликів та зовнішньої реклами відповіла всім, чому Comfy намбер ван по домашнім гаджетам. А також відповіла ще на декілька запитань, що хвилюють людство. 

Чому Comfy — намбер ван за домашніми гаджетами
Агенція banda запустила нову літню кампанію Comfy
Агенція banda запустила нову літню кампанію Comfy

Ще декілька останніх новин про banda:

В кінці червня команда агенції запустила власне онлайн-радіо.

Креативна пара з banda — копірайтер Роман Гурбанов та арт-директор Ілля Почкун — стали переможцями міжнародного конкурсу молодих креаторів Young Glory.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.