Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж таки Comfy у них намбер ван? Креатори з агенції banda вирішили розказати, чому Comfy намбер ван не по-рекламному. 

Спочатку перевірили відгуки на різних форумах і переконалися, що суха технічна інфа мало кого чіпляє. А от Comfy пояснює усе по-людськи. Наприклад, на запитання про глибину-ширину-висоту полиці в холодильнику у Comfy відповідають так: «Ну, це стільки, щоб трилітрова банка огірків нормально влазила». Здавалося б, звичайна трилітрова банка, але все одразу зрозуміло. 

Як виявилось, для звичайної людини вибір великої техніки — темний ліс. А Comfy знає, як у цьому лісі знайти саме те, що треба. Ще й по-людськи відповість на всі, хай навіть найдивніші, запитання. А banda за допомогою роликів та зовнішньої реклами відповіла всім, чому Comfy намбер ван по домашнім гаджетам. А також відповіла ще на декілька запитань, що хвилюють людство. 

Чому Comfy — намбер ван за домашніми гаджетами
Агенція banda запустила нову літню кампанію Comfy
Агенція banda запустила нову літню кампанію Comfy

Ще декілька останніх новин про banda:

В кінці червня команда агенції запустила власне онлайн-радіо.

Креативна пара з banda — копірайтер Роман Гурбанов та арт-директор Ілля Почкун — стали переможцями міжнародного конкурсу молодих креаторів Young Glory.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.