Агентство banda запускає власне онлайн-радіо

Сьогодні на сайті креативного агентства banda запрацювала магічна кнопка fm. І тепер кожен може увімкнути онлайн-радіо й послухати музичне шаленство від команди агентства. 

«Дуже часто мені буває ліньки шукати якусь нову музику. Хочеться просто увімкнути, а щоб хтось уже підібрав плейліст замість мене. Хтось з багатим внутрішнім світом та зі смаком, в якому є місце крихітному безглуздю. І от ми подумали: а що, якщо в banda з’явиться свій канал з музикою, де наші таланти зможуть регулярно викладати свої плейлісти? Було б круто в режимі 24/7 мати доступ до найкращої музики з усього світу, яку люблять і слухають люди в banda. Сподіваємося, для когось із вас banda fm теж стане улюбленою радіо-хвилею», — розповідає про ідею створення онлайн-радіо Ярослав Сердюк, співзасновник banda a.k.a. MC Krotik & DJ Nosy Nose.

На banda fm усе по-справжньому: діджейські нікнейми та підбірки різноманітної музики, яка щодня лунає в офісі агентства. Команді агентства закортіло поділитися цим зі світом, щоб усі могли відчути музичний вайб banda і бути з ними на одній хвилі.

Агентство banda запускає власне онлайн-радіо

Нагадуємо, цього місяця стало відомо, що banda — найефективніше незалежне рекламне агентство світу, за версією Global Effie Index 2020.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія про захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.