На вулицях Парижа з’явилися мотоцикли швидкої допомоги

Рух на дорозі, може, й зупинився, але лікарів не зупинити. Нещодавно агенція Wunderman Thompson Paris, що входить до мережі WPP, оголосила про те, що вона створила мотоцикли швидкої допомоги з ініціативи електротранспортної компанії Ecox. Цей новий продукт призначений для того, щоб паризькі лікарі невідкладної допомоги могли швидше пересуватися вулицями, які стоять у заторах.

За даними INRIX, з усіх європейських міст Париж найбільше потерпає від заторів на дорогах. Щороку паризькі водії простоюють у заторах сумарно 140 годин. Для лікарів та парамедиків це означає повільне реагування та додатковий ризик для життя пацієнта. З кожною хвилиною, втраченою у дорозі, шанси на виживання падають на 10%.

Для боротьби з цією проблемою креативна команда Wunderman Thompson Paris спроєктувала, розробила та спільно з Ecox реалізувала нове рішення: мотоцикли швидкої допомоги, які є найкращим міським медичним спецтранспортом, оскільки були створені за участю лікарів.

Призначені такі мотоцикли саме для лікарів. Вони обладнані великим герметичним контейнером для ліків і мають легкий алюмінієвий корпус, проколостійкі шини, GPS-трекер та USB-підключення. Одного заряду батареї вистачає на 160 км. Щоб такий мотоцикл можна було почути та побачити здалеку, в нього є клаксон із гучністю 140 децибел, світловідбивні смуги на боках та світлова сигналізація.

Проблема, що назріває

Адріан Мансел (Adrien Mancel) та Поль-Еміль Раймонд (Paul-Emile Raymond), креативні директори Wunderman Thompson Paris, розповіли: «Ми раді можливості випустити на вулиці Парижа мотоцикли швидкої допомоги і у такий спосіб оптимізувати медичний догляд. Ці мотоцикли дуже швидкі, вони легко проходять крізь трафік, їх можна припаркувати навіть там, де мало місця, і, найголовніше, вони дозволяють лікарям пересуватися містом вдвічі швидше, ніж зазвичай. Наше партнерство з Ecox виявилося надзвичайно плідним, і ми сподіваємося згодом запустити проєкт, який дозволить використання таких мотоциклів іншими рятувальними службами, в інших містах та країнах».

А гендиректор Ecox Матьє Фрогер (Mathieu Froger) зазначив: «Мотоцикли швидкої допомоги – наша відповідь на проблему пересування лікарів містом. Після карантину очікується, що жителі Парижа за можливості уникатимуть громадського транспорту. Вони надаватимуть перевагу автомобілям, і це лише посилить затори на дорогах. Тому в найближчому майбутньому такі мотоцикли стануть життєво необхідними медикам».

Джерело

Є й інші рішення для того, щоб машина швидкої допомоги не стояла в заторах. Наприклад відбійник в якості монорельса.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.