На вулицях Парижа з’явилися мотоцикли швидкої допомоги

Рух на дорозі, може, й зупинився, але лікарів не зупинити. Нещодавно агенція Wunderman Thompson Paris, що входить до мережі WPP, оголосила про те, що вона створила мотоцикли швидкої допомоги з ініціативи електротранспортної компанії Ecox. Цей новий продукт призначений для того, щоб паризькі лікарі невідкладної допомоги могли швидше пересуватися вулицями, які стоять у заторах.

За даними INRIX, з усіх європейських міст Париж найбільше потерпає від заторів на дорогах. Щороку паризькі водії простоюють у заторах сумарно 140 годин. Для лікарів та парамедиків це означає повільне реагування та додатковий ризик для життя пацієнта. З кожною хвилиною, втраченою у дорозі, шанси на виживання падають на 10%.

Для боротьби з цією проблемою креативна команда Wunderman Thompson Paris спроєктувала, розробила та спільно з Ecox реалізувала нове рішення: мотоцикли швидкої допомоги, які є найкращим міським медичним спецтранспортом, оскільки були створені за участю лікарів.

Призначені такі мотоцикли саме для лікарів. Вони обладнані великим герметичним контейнером для ліків і мають легкий алюмінієвий корпус, проколостійкі шини, GPS-трекер та USB-підключення. Одного заряду батареї вистачає на 160 км. Щоб такий мотоцикл можна було почути та побачити здалеку, в нього є клаксон із гучністю 140 децибел, світловідбивні смуги на боках та світлова сигналізація.

Проблема, що назріває

Адріан Мансел (Adrien Mancel) та Поль-Еміль Раймонд (Paul-Emile Raymond), креативні директори Wunderman Thompson Paris, розповіли: «Ми раді можливості випустити на вулиці Парижа мотоцикли швидкої допомоги і у такий спосіб оптимізувати медичний догляд. Ці мотоцикли дуже швидкі, вони легко проходять крізь трафік, їх можна припаркувати навіть там, де мало місця, і, найголовніше, вони дозволяють лікарям пересуватися містом вдвічі швидше, ніж зазвичай. Наше партнерство з Ecox виявилося надзвичайно плідним, і ми сподіваємося згодом запустити проєкт, який дозволить використання таких мотоциклів іншими рятувальними службами, в інших містах та країнах».

А гендиректор Ecox Матьє Фрогер (Mathieu Froger) зазначив: «Мотоцикли швидкої допомоги – наша відповідь на проблему пересування лікарів містом. Після карантину очікується, що жителі Парижа за можливості уникатимуть громадського транспорту. Вони надаватимуть перевагу автомобілям, і це лише посилить затори на дорогах. Тому в найближчому майбутньому такі мотоцикли стануть життєво необхідними медикам».

Джерело

Є й інші рішення для того, щоб машина швидкої допомоги не стояла в заторах. Наприклад відбійник в якості монорельса.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Подаруй годину. Як підтримати дітей з інвалідністю в Щедрий Вівторок та Різдвяні свята

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» запустив проєкт «Подаруй годину». Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти ...

В Україні відкрили перший онлайн-ресторан пам’яті жертв Голодомору

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору українська молодь створила онлайн-ресторан «Непораховані з 1932» («Uncounted since 1932»). Студенти Української академії лідерства приготували ...

Гостра тема святкового сезону 2020: п’ять кампаній до Дня усунення насильства проти жінок

Іноді необхідність лишатися вдома обертається суцільним жахом. Саме цю тему й піднімає ряд кампаній до Дня усунення насильства проти жінок.

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...