На вулицях Парижа з’явилися мотоцикли швидкої допомоги

Рух на дорозі, може, й зупинився, але лікарів не зупинити. Нещодавно агенція Wunderman Thompson Paris, що входить до мережі WPP, оголосила про те, що вона створила мотоцикли швидкої допомоги з ініціативи електротранспортної компанії Ecox. Цей новий продукт призначений для того, щоб паризькі лікарі невідкладної допомоги могли швидше пересуватися вулицями, які стоять у заторах.

За даними INRIX, з усіх європейських міст Париж найбільше потерпає від заторів на дорогах. Щороку паризькі водії простоюють у заторах сумарно 140 годин. Для лікарів та парамедиків це означає повільне реагування та додатковий ризик для життя пацієнта. З кожною хвилиною, втраченою у дорозі, шанси на виживання падають на 10%.

Для боротьби з цією проблемою креативна команда Wunderman Thompson Paris спроєктувала, розробила та спільно з Ecox реалізувала нове рішення: мотоцикли швидкої допомоги, які є найкращим міським медичним спецтранспортом, оскільки були створені за участю лікарів.

Призначені такі мотоцикли саме для лікарів. Вони обладнані великим герметичним контейнером для ліків і мають легкий алюмінієвий корпус, проколостійкі шини, GPS-трекер та USB-підключення. Одного заряду батареї вистачає на 160 км. Щоб такий мотоцикл можна було почути та побачити здалеку, в нього є клаксон із гучністю 140 децибел, світловідбивні смуги на боках та світлова сигналізація.

Проблема, що назріває

Адріан Мансел (Adrien Mancel) та Поль-Еміль Раймонд (Paul-Emile Raymond), креативні директори Wunderman Thompson Paris, розповіли: «Ми раді можливості випустити на вулиці Парижа мотоцикли швидкої допомоги і у такий спосіб оптимізувати медичний догляд. Ці мотоцикли дуже швидкі, вони легко проходять крізь трафік, їх можна припаркувати навіть там, де мало місця, і, найголовніше, вони дозволяють лікарям пересуватися містом вдвічі швидше, ніж зазвичай. Наше партнерство з Ecox виявилося надзвичайно плідним, і ми сподіваємося згодом запустити проєкт, який дозволить використання таких мотоциклів іншими рятувальними службами, в інших містах та країнах».

А гендиректор Ecox Матьє Фрогер (Mathieu Froger) зазначив: «Мотоцикли швидкої допомоги – наша відповідь на проблему пересування лікарів містом. Після карантину очікується, що жителі Парижа за можливості уникатимуть громадського транспорту. Вони надаватимуть перевагу автомобілям, і це лише посилить затори на дорогах. Тому в найближчому майбутньому такі мотоцикли стануть життєво необхідними медикам».

Джерело

Є й інші рішення для того, щоб машина швидкої допомоги не стояла в заторах. Наприклад відбійник в якості монорельса.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...