Творческий дуэт Dorian & Daniel создал для Daimler Creation прекрасный мини-фильм о любви, которая прошла испытание временем и расстоянием. Об отношениях, которые длятся всю жизнь.

Видео Eternal Love открывается разговором уже взрослого внука с дедом о бабушке. (Сидит внук при этом в комфортном салоне «Мерседеса», разумеется.)

Старик на расспросы о себе поясняет, что его мучает бессонница, так как он не может перестать думать о своей жене и о том, как сильно он ее любит.

И когда мы видим, куда лежит путь внука, мы, зрители, на мгновение готовы поверить в самое худшее. Но все же мини-фильму и здесь удается удивить.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

AdGoodNews

Carat Ukraine запустив AdGoodNews — канал добрих новин на час карантину

Як тільки було оголошено карантин, агентство Carat Ukraine запустило план проактивних дій, які дозволяють йти в ногу з поточними подіями ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.