Крисси Тейген стала топ-менеджером кокосов (ВИДЕО)

Легко работать менеджером, когда твои сотрудники – кокосовые пальмы. Можно развалиться на берегу океана, расслабившись в полураздетом виде. Тут главное – следить, чтобы твои сотрудники работали не покладая… Ну, неважно чего. Главное – чтобы работали. А в чем заключается их работа? А в том, чтобы вовремя сбросить с пальмы орех, полностью готовый для производства кокосового молока от бренда Vita Coco. Такая пальма-передовик удостаивается дружеского похлопывания по стволу и титула “лучший работник месяца”. 

Собственно, идея понятна: кокосовое молоко Vita Coco – это настоящее молоко из настоящих кокосов, которые привольно зреют на тропических берегах. А человек никак не вмешивается в природные процессы и только поощряет их дружеским похлопыванием. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.