Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

Маріїнський палац, який 4 вересня вперше відкриють для екскурсій, звели в 1752 році й саме його історичне надбання лягло в основу візуального стилю. Головні його елементи — стилізований фасад палацу та динамічний фундамент, що виконує роль таймлайну: чим про більш давнішні часи розповідається, тим нижче фундамент опускається.

Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

«Вперше за 268 років палац відкриється для всіх українців і всіх туристів. До сьогодні в Маріїнського палацу не було айдентики, а більшість українців навіть і не бачили його зблизька. Тому ми вирішили, що логотип повинен обігрувати фасад палацу. Так кожне промо, будь-яка поліграфічна продукція, кожен музейний матеріал чи сувенірка працюватиме на впізнаваність пам’ятки. Це звична для світу практика, якою скористалися, наприклад, паризький Центр Жоржа Помпіду, Сіднейський оперний театр, лондонський Тауер тощо», — розповідає креативний директор агенції ANGRY Сергій Малик.

Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

Арт-директорка ANGRY Інна Алімова додає: «Маріїнський палац — це чинна офіційна церемоніальна резиденція Президента України, в якій регулярно проводять дипломатичні зустрічі державного рівня. Тому для нас було дуже важливим зробити систему візуальної ідентифікації і сучасною, і водночас витриманою».

У фірмовому стилі використали три кольори: бірюзовий, який повторює колір фасаду, пильно-рожевий та темно-синій.


Читайте також: Сергій Малик, співзасновник та креативний директор ANGRY Agency, розповідає про візуальний стиль агентства, скільки часу команді знадобилось на його створення та як цей стиль відображає місію і характер бренду ANGRY.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...