Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

Маріїнський палац, який 4 вересня вперше відкриють для екскурсій, звели в 1752 році й саме його історичне надбання лягло в основу візуального стилю. Головні його елементи — стилізований фасад палацу та динамічний фундамент, що виконує роль таймлайну: чим про більш давнішні часи розповідається, тим нижче фундамент опускається.

Flags - Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

Postsards - Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

«Вперше за 268 років палац відкриється для всіх українців і всіх туристів. До сьогодні в Маріїнського палацу не було айдентики, а більшість українців навіть і не бачили його зблизька. Тому ми вирішили, що логотип повинен обігрувати фасад палацу. Так кожне промо, будь-яка поліграфічна продукція, кожен музейний матеріал чи сувенірка працюватиме на впізнаваність пам’ятки. Це звична для світу практика, якою скористалися, наприклад, паризький Центр Жоржа Помпіду, Сіднейський оперний театр, лондонський Тауер тощо», — розповідає креативний директор агенції ANGRY Сергій Малик.

T Shirt - Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

Cup - Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

Notebook - Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу

Арт-директорка ANGRY Інна Алімова додає: «Маріїнський палац — це чинна офіційна церемоніальна резиденція Президента України, в якій регулярно проводять дипломатичні зустрічі державного рівня. Тому для нас було дуже важливим зробити систему візуальної ідентифікації і сучасною, і водночас витриманою».

У фірмовому стилі використали три кольори: бірюзовий, який повторює колір фасаду, пильно-рожевий та темно-синій.

Logo scaled - Креативна агенція ANGRY розробила першу айдентику для Маріїнського палацу


Читайте також: Сергій Малик, співзасновник та креативний директор ANGRY Agency, розповідає про візуальний стиль агентства, скільки часу команді знадобилось на його створення та як цей стиль відображає місію і характер бренду ANGRY.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

У Великобританії обговорюють впровадження повітряних трас для дронів

Великобританія розпочала роботу над проєктом, який, цілком імовірно, приведе до створення першого в світі повітряного коридору для комерційних дронів.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...