Коли закриваються двері, МакДональдз відкриває вікна

Компанія МакДональдз в Україні створила відеоролик, щоб підтримати українців під час карантину

«Коли закриваються двері — відкриваються вікна». Це історія від МакДональдз про порожні міські вулиці з закритими дверима, але відкритими вікнами, через які ми зараз відчуваємо життя. Вікнами будинків, вікнами месенджерів і вікнами МакДональдз. Тут ми проживаємо хвилини близькості, турбот, занепокоєнь та просто як ніколи багато часу разом.

Закриті двері — не привід перестати радіти життю, адже навіть за таких умов можна продовжувати насолоджуватися улюбленими звичними речами.

Карантин продовжено, та вікна McDrive і McDelivery залишаються поруч з українцями та дають змогу наповнити моменти життя задоволенням.

Відеоролик створений TBWA Ukraine.

А бачили, як бренди та креатори починають використовувати пазли як канал комунікації?

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...