Коли закриваються двері, МакДональдз відкриває вікна

Компанія МакДональдз в Україні створила відеоролик, щоб підтримати українців під час карантину

«Коли закриваються двері — відкриваються вікна». Це історія від МакДональдз про порожні міські вулиці з закритими дверима, але відкритими вікнами, через які ми зараз відчуваємо життя. Вікнами будинків, вікнами месенджерів і вікнами МакДональдз. Тут ми проживаємо хвилини близькості, турбот, занепокоєнь та просто як ніколи багато часу разом.

Закриті двері — не привід перестати радіти життю, адже навіть за таких умов можна продовжувати насолоджуватися улюбленими звичними речами.

Карантин продовжено, та вікна McDrive і McDelivery залишаються поруч з українцями та дають змогу наповнити моменти життя задоволенням.

Відеоролик створений TBWA Ukraine.

А бачили, як бренди та креатори починають використовувати пазли як канал комунікації?

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.