Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

Такі вже реалії 2020 року: картонні фігури займають місця вболівальників на трибунах стадіонів, в той час як спортивні команди намагаються дотримуватися соціального дистанціювання. І пивний бренд Bud Light вирішив обіграти цю ситуацію у своєму новому відео.

Головний герой рекламного ролика від пивного бренда Bud Light є просто-таки втіленням духу нашого часу. Навіть якщо рухається він дещо… картонно.

Це кумедне відео було створене агенцією Wieden + Kennedy New York та режисером Девідом Шейном (David Shane) з продакшн-компанії O Positive. У ньому картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Починаються його пригоди з того, що він тікає зі стадіону, злякавшись живої людини (тобто одного з працівників). Його наліплює на лобове скло автобуса, по ньому пробігаються десятки ніг перехожих, і він ледве не відлітає в паперовий рай, коли опиняється в кузові сміттєвоза. Але, на щастя, картонний вболівальник дуже своєчасно випадає з машини перед будинком, де (о диво!) живе хлопець, який є його реальним прототипом. Нарешті вони можуть подивитися матч за пляшкою пива (реальною та картонною, відповідно).

Чувак є просто фотографією в людський зріст з одного боку і шматком білого картону – з іншого. Він тупцяє містом, рухаючи самими лише ногами. Але в цьому-то й суть!

Так, його зішкрібає двірником з лобового скла, а потім він опиняється серед сміття, але, зрештою, вболівальникам «Нью-Йорк Джаєнтс» не звикати до страждань та розчарувань.

Гумор та сюрреалізм

Такий підхід до рекламного відео спрацьовує саме тому, що картонний вболівальник є не надто реалістичним. Якби ця картонна фігура була більш схожою на людину з плоті та крові, гумор ситуації був би великою мірою втрачений (а картонні ноги не шкрябали б так зворушливо по асфальту).

Що ж до того, що він наприкінці таки знайшов свого двійника, то це цілком можна вважати щасливим завершенням цієї історії.

Джерело

Це відео дещо нагадує один з попередніх рекламних роликів Bud Light, який було визнано найкумеднішою рекламою пива за останнє десятиліття.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.