Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

Такі вже реалії 2020 року: картонні фігури займають місця вболівальників на трибунах стадіонів, в той час як спортивні команди намагаються дотримуватися соціального дистанціювання. І пивний бренд Bud Light вирішив обіграти цю ситуацію у своєму новому відео.

Головний герой рекламного ролика від пивного бренда Bud Light є просто-таки втіленням духу нашого часу. Навіть якщо рухається він дещо… картонно.

Це кумедне відео було створене агенцією Wieden + Kennedy New York та режисером Девідом Шейном (David Shane) з продакшн-компанії O Positive. У ньому картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Починаються його пригоди з того, що він тікає зі стадіону, злякавшись живої людини (тобто одного з працівників). Його наліплює на лобове скло автобуса, по ньому пробігаються десятки ніг перехожих, і він ледве не відлітає в паперовий рай, коли опиняється в кузові сміттєвоза. Але, на щастя, картонний вболівальник дуже своєчасно випадає з машини перед будинком, де (о диво!) живе хлопець, який є його реальним прототипом. Нарешті вони можуть подивитися матч за пляшкою пива (реальною та картонною, відповідно).

Чувак є просто фотографією в людський зріст з одного боку і шматком білого картону – з іншого. Він тупцяє містом, рухаючи самими лише ногами. Але в цьому-то й суть!

Так, його зішкрібає двірником з лобового скла, а потім він опиняється серед сміття, але, зрештою, вболівальникам «Нью-Йорк Джаєнтс» не звикати до страждань та розчарувань.

Гумор та сюрреалізм

Такий підхід до рекламного відео спрацьовує саме тому, що картонний вболівальник є не надто реалістичним. Якби ця картонна фігура була більш схожою на людину з плоті та крові, гумор ситуації був би великою мірою втрачений (а картонні ноги не шкрябали б так зворушливо по асфальту).

Що ж до того, що він наприкінці таки знайшов свого двійника, то це цілком можна вважати щасливим завершенням цієї історії.

Джерело

Це відео дещо нагадує один з попередніх рекламних роликів Bud Light, який було визнано найкумеднішою рекламою пива за останнє десятиліття.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...