П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

Аналітична фірма Ace Metrix регулярно оцінює ставлення публіки до нових рекламних роликів. За останні 10 років вона розглянула понад 1700 рекламних кампаній пивних брендів. І оскільки 7 серпня у багатьох куточках світу відзначали Міжнародний день пива (заснований у 2007 році у місті Санта-Крус, Каліфорнія), з цієї нагоди Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива (тобто споживачів, яким є 21 рік і які за останній місяць щонайменше один келих пива випили).

Bud Light, «Vendor» (2017)

Цей ролик від агенції Wieden + Kennedy обігрує нерозсудливе бажання одного любителя Bud Light завжди мати під рукою торговця пивом. От тільки це бажання незабаром вилазить йому боком, коли крики «Крижане пиво!» починають лунати повсюди: в офісі, на цвинтарі та у його спальні посеред ночі.

Tecate Light, «The Boldest Six Pack» (2019)

На другому місці серед найкумедніших пивних роликів десятиліття опинилося відео від мексиканської агенції Nomades. У ньому двоє дядьків з пивними животами смажать барбекю та намагаються привернути увагу вродливої дівчини. Тож, щоб замаскувати відсутність кубиків преса, вони намалювали їх собі вугіллям.

Michelob Ultra, «Jimmy Works Out» (2020)

Ролик, який дебютував цього року під час Супербоулу, позиціонує Michelob Ultra як напій для фітнесу. У ньому можна побачити телеведучого Джиммі Феллона та професійного реслера Джона Сіну (і ще ряд інших спортсменів) за спортивними вправами. От тільки за що б Феллон не брався, від гольфу до пляжного волейболу, все у нього виходить якось… недоладно.

Busch, «What Beer is That» (2019)

У цьому ролику креативна студія Deutsch пропонує лише за звуком банки, що відкривається, визначити більш освіжаючий напій. Звісно, перемога дістається тій банці, що каже «бушшш». Хтозна, що то за пиво…

Bud Light, «No Exception» (2018)

І завершує цей перелік найкумедніших пивних роликів десятиліття відео з «середньовічного» циклу Bud Light з лицарем-маскотом бренда. Тут пивний бренд кидає шпильку в бік «осіннього меду». Тобто, з поправкою на наш час, в бік хитромудрого крафтового пива, яке є повною антитезою бренда Bud Light.

Джерело

А нещодавно відомий ресторатор Дмитро Борисов та пивний сомельє Олег Романенко за підтримки компанії Carlsberg Ukraine пояснили українській аудиторії, що таке фудпейрінг.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

ALWAYS

Always запускає кампанію #ОднаДляОдної і надасть безкоштовні засоби гігієни на підтримку українських школярок

Кожна п’ята дівчинка в Україні пропускає школу під час критичних днів через брак засобів жіночої гігієни*. Щоб привернути увагу до ...

Lions Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

HypeAuditor_dentsu_Insta

Хто, як і скільки заробляє в українському Instagram — дослідження HypeAuditor і dentsu Ukraine

Instagram сьогодні є не тільки однією з провідних соціальних мереж, але і найважливішою платформою для influencer-маркетингу. Тож, за ініціативи комунікаційної ...

Бренд «Природне Джерело» та «ДонорUA» запускають спільний соціальний проєкт «Крапля до краплі»

Кров — це рідина, без якої неможливе функціонування людського організму. Донорська кров, як і питна вода, необхідна для всебічної підтримки ...

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...