Динамічні зображення, створені штучним інтелектом, в новому відео Beko

Що нам спадає на думку, коли ми говоримо про штучний інтелект? Навряд чи це квіти, ліси або хвилі. Втім, хоча явища світу природи аж ніяк не асоціюються у нас із концепцією машинного навчання, ролик Connections бренда електроніки Beko, цілком здатен переконати глядача у зворотному. Динамічні зображення в цьому новому відео були створені штучним інтелектом. Саме на такому застосуванню штучного інтелекту і спеціалізується молода креативна студія Seyhan Lee, яка зняла цей ролик.

Це відео є спробою «перекласти» концепцію сталого розвитку мовою генеративних зображень, які створюються штучним інтелектом, але обираються людиною.

Отримані зображення є водночас сюрреалістичними і на диво знайомими, хоча вони й не схожі ні на що бачене досі: ані на традиційну анімацію, ані на сучасну комп’ютерну графіку.

Джерело

Музичний кліп, повністю створений штучним інтелектом, існує й на пісню українського гурту. Та й взагалі в 2020 році до такої технології доводилося вдаватися не лише з цікавості до технічного прогресу.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

26 квітня на ВДНГ відкривається мультимедійна виставка «Чорнобиль. Подорож»

Мультимедійна виставка «Чорнобиль. Подорож» складається з сімох смислових блоків — від світового контексту карколомного 1986 року до розповіді про саму ...

Сумний мандрил, що грає на гітарі, або Як показати, навіщо людям подорожі

Життя не мусить обмежуватися сірою буденністю. А сумний мандрил, який грає на гітарі, нагадує нам, що це послання – не пусті слова.

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...

Creative Digest CIAU. Випуск #036

Конкурс до Дня дизайнера. Нові проєкти від Google. Вебінари про ефективні комунікації для культурних та креативних проєктів. А також нова ...

Google підготував дудл до Дня Землі

Сьогодні Google разом з усім світом святкує День Землі новим дудлом. Цього року дудл до Дня Землі присвячений масовому висадженню ...

Рекрутингова агенція відтворює високе мистецтво живопису

«Рекрутингова агенція» звучить не надто захопливо, але ось на яке мистецтво перетворили її бриф креативники Zambezi та режисер Джонні Грін.