Некоторым брендам приходится специально раздувать драму, чтобы хоть так компенсировать довольно пресную историю компании.

Smirnoff в этом плане гораздо проще: их товар начинал в фаворе у царской семьи, а затем был вынужден «пуститься в бега». И пришел он к своей нынешней славе весьма кривым и нелегким путем.

Вот эта-то история, начинающаяся бегством из России, охваченной огнем революции, и легла в основу первой за 25 лет глобальной кампании Smirnoff «Дурная слава с 1864 года» (Infamous Since 1864).

Ролик смешивает в равной пропорции факты и пафос. Но в целом бренд обрисовывает свою историю довольно точно, не делая, однако, из рекламного ролика байопик себе любимому.

Жюстин Армор, креативный директор агентства 72andSunny, пояснила: «Это не документальное видео. И мы и не собирались его таким делать. Но у бренда действительно захватывающая история. Тот же Смирнов, с которого все началось, и из тюрьмы бежал, и границы тайно пересекал, и его раза два-три чуть было не расстреляли – тот еще мошенник был».

И если кому-то кажется, что она преувеличивает, то надо заметить, что по некоторым источникам его и вовсе пять раз ставили перед расстрельной командой.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...