17 найкреативніших захисних масок, створених під час пандемії

Через пандемію коронавірусу захисні маски стали органічною частиною нашого повсякденного одягу. Тому не дивно, що деякі люди вирішили самі спробувати робити власні «дизайнерські» маски, використовуючи для цього 3D-принтери чи просто в’язальні спиці. Як результат, деякі з таких масок являють собою не лише засіб захисту, а й стильний аксесуар чи спосіб самовираження. Зрештою, хто сказав, що не можна бути модним, водночас піклуючись про здоров’я інших людей та своє?

Ось 17 найкреативніших захисних масок, створених під час пандемії митцями, дизайнерами та просто умільцями.

Цю маску прикрасили коштовним камінням…

захисна маска із коштовним камінням

Фотограф Тінка Вінер (Tinka Weener), яка працює у індустрії моди, вдягла ось таку золоту маску, яка закриває все обличчя шаром прикрас.

…а ось цю не соромно було б надягти й особі королівської крові.

захисна маска класу люкс

Модний дизайнер Кеннеді Гаспер (Kennedy Gasper) зазначив, що для його маски та головного убору натхненням стала мода Таїланду.

У своїй масці цей скульптор схожий на мисливця за головами у світі стімпанку.

Айзек Вестон (Isaac Weston), митець, який працює з міддю, зробив таку маску просто як жарт, щоб трохи розвеселити своїх читачів.

Ця прозора маска полегшує спілкування з людьми з порушеннями слуху.

прозора захисна маска

Маска, створена француженкою Аніссою Мекрабех (Anissa Mekrabech), має прозорий сегмент, який дозволяє, за потреби, читати по губах. Для випуску таких масок була розпочата краудфандингова кампанія зі слоганом «Твої губи – це мої вуха».

Палестинський художник робить редизайн респіраторів N95.

Щоб привернути увагу публіки до пандемії коронавірусу, палестинський художник Доргам Кракег (Dorgham Krakeh) створює оригінальний дизайн для захисних масок.

Ця в’язана маска дає носієві не лише усмішку, а й вуса.

Художниця Манша Фрідріх (Mansha Friedrich) робить в’язані маски із зображеннями сонця чи усмішок та роздає їх людям. В таку маску для захисту можна вкладати просто клаптик тканини і регулярно міняти його.

Окрім фати ця весільна сукня передбачає ще й маску.

Ці сукня та маска – робота дизайнерки Фрідеріке Йорціг (Friederike Jorzig) з Берліну. Вона вирішила створити стильні захисні маски, які наречені могли б надягти у свій особливий день.

Цю маску фотограф зробив з усякого сміття, знайденого на вулиці.

найкреативніші захисні маски

А от маска модного фотографа Марсіо Родрігеза (Marcio Rodrigues) має на меті не стільки захист, скільки привернення уваги до проблеми сміття. Всі речі, які перетворилися на матеріал для маски, валялися просто на вулиці, тому що під час карантину сміття вивозити перестали.

Також люди закривають нижню частину обличчя зображеннями черепів…

креативні маски

Наприклад, такими, як оце, створене модним дизайнером Еріком Ріттером (Eric Ritter) з Бейруту.

…мультяшними карикатурами з надмірно перебільшеними рисами обличчя…

«дизайнерські» маски

…та стилізацією під грим сумного клоуна.

стильні маски

Ця стильна маска має застібку-блискавку.

У Німеччині дизайнери Вольфганг Шінке (Wolfgang Schinke) та П’єр Цілінскі (Pierre Zielinski) запустили невеличку лінійку модних масок із застібками.

Фільми «Чужий» стали натхненням для оцієї маски-лицехапа.

У фільмах ця істота прикріплюється до обличчя жертви. Цю маску дизайнерка Крістіна Родо (Cristina Rodo) зробила з овечої шерсті, щоб взяти участь у конкурсі на дизайн захисної маски.

Ця маска також була створена під враженням від фантастичних фільмів.

цікава захисна маска

Цю маску із зображенням серця програміст Дрю Дюпон зробив для своєї дружини, Еллісон, яка працює кардіохірургом.

Еллісон Дюпон (Allison Dupont) працює на передовій лінії боротьби з пандемією коронавірусу. Оскільки захисні маски є для медиків життєвою необхідністю, подружжя Дюпон друкує на 3D-принтері та роздає еквіваленти респіратора N95 тим, хто працює в осередках пандемії.

А у дійсно скрутній ситуації можна зробити хоча б ось таку маску з картону.

Російські дизайнери очікують, що виробництво хоча б таких простих та дешевих масок зі змінними фільтрами можна легко налагодити будь-де.

Але маска, поросла язиками, є, мабуть, найхимернішим дизайном серед цих найкреативніших захисних масок.

в’язані маски

Ісландська майстриня ІрурарІ Йоханнсдоттір (Yrurari Johannsdottir), яка працює над серією ротатих масок . Звісно, в’язана тканина – не найефективніший захист від мікробів, але, за словами дизайнерки, її маски – це, скоріше, скульптура, ніж засіб захисту чи одяг. Вони покликані просто переконати людей носити маски взагалі та ставитися до них творчо.

А ось ця маска в теорії має бути практично невидимою (принаймні для телефону).

І взагалі маска здатна багато що сказати замість свого носія.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

Олесь Манюк та Дем’ян Ом про філософію бізнесу та культуру

Існує таке поняття, як світ VUCA. Ця абревіатура англійською розшифровується як: «volatility», «uncertainty», «complexity» та «ambiguity», а перекладається, як «мінливість», ...

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.