NASA обрала кращі фото планети Земля

Разом з SCIENCE TEENS PLATFORM — платформою, що популяризує науку серед підлітків, — продовжуємо серію матеріалів про креативну науку.

Щоб відсвяткувати 50-й День Землі та 20-ту річницю Earth Observatory (онлайн-ресурс НАСА, створений у 1999 році і який є основним джерелом супутникових знімків та іншої наукової інформації, що стосується клімату і довкілля — Ред.) провела конкурс «Tournament Earth 2020», під час якого обрала кращі фото планети Земля з бібліотеки Earth Observatory. Точніше, кращі знімки обирали користувачі мережі шляхом голосування.

56 000 голосів опісля NASA отримала свого переможця — фото океанічного піску на Багамах. Автор знімку — Серж Андрефует, спеціаліст з дистанційного зондування Університету Південної Флориди. Фото було зроблене у 2001 році через супутникову камеру Landsat 7.

Фото океанічного піску на Багамах

Суперником знімка-переможця став знімок виверження вулкана Райкоке на Курильських островах. Фото було зроблене космонавтом 22 червня 2019 року. До речі, це був перше виверження Райкоке з 1924 року.

Знімок виверження вулкана Райкоке

Більше про голосування, а також фото, які потрапили в фінал, можна дізнатись за посиланням. А ми обрали власний топ космічних фото планети Земля.

Знімок урагану Флоренція

Андаманське море з висоти космічного польоту

Фото Андаманського моря з висоти космічного польоту

Атафу, один із атолів Токелау

Знімок Атафу від НАСА

«Де закінчуються дюни», пустеля Наміб, 2019 рік

Фото пустелі Наміб

«Синій мармур», поверхня Землі

НАСА зняло поверхню Землі
НАСА зняло поверхню Землі

Блискавка. Вигляд з космічної станції

Знімок блискавки з космічної станції

Танення снігу в Антарктиді під час рекордно теплого дня у лютому 2020-го

NASA сфотографувало танення снігу в Антарктиді
Танення снігу в Антарктиді

Джерело

А ще на початку карантину космічна агенція запустила ініціативу під назвою NASA at Home. Вона включає в себе добірку пізнавальних відео, подкастів, електронних книжок на різні теми, проєктів типу «зроби сам» і навіть додаток, який дозволяє уявити себе на місці пілота літального апарату NASA. А також тури у віртуальній та доповненій реальності, зокрема, по Міжнародній космічній станції й орбітальній обсерваторії, де розміщено телескоп «Габбл».

Також ми зібралі креативні кампанії до Дня Землі 2020, на які варто звернути увагу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.