Burger King за допомогою малюнків нагадав публіці, якою є зона покриття кожного ресторану

У Парагваї під час карантину мережа Burger King разом зі своєю креативною агенцією Garabato MullenLowe вирішила винагородити своїх шанувальників за креативність і водночас у оригінальний спосіб пояснити всім замовникам доставки, якою є зона покриття кожного ресторану. Щоб всі могли чітко уявити, на якій території кожен з ресторанів Burger King здійснює доставку, ця мережа запропонувала замовникам спробувати творчо переосмислити форму зони покриття найближчого від них ресторану.

Карантин на території Парагваю був свого часу запроваджений швидко, передбачав суворі заходи і виявився доволі ефективним: за цей час на сім мільйонів населення було зафіксовано лише десь дві тисячі випадків захворювання на COVID-19, з яких лише 19 виявилися летальними. Але економічні наслідки таких заходів були значними і зачепили, зокрема, й Burger King. Цій мережі фастфуду довелося зупинити роботу всіх своїх ресторанів і обмежити обслуговування у AutoKing та послуги доставки.

Тож, щоб урізноманітнити процес замовлення, роз’яснити всім, де проходять межі зони покриття ресторанів Burger King, та уникнути ситуацій, коли покупцеві доводиться відмовляти у доставці, ця мережа провела цікавий конкурс у Instagram. Полягав він у тому, що споживачам було запропоновано створити власну інтерпретацію тих геометричних фігур, які утворює зона покриття кожного ресторану. Творці найкращих малюнків отримали винагороду у вигляді безкоштовних замовлень (з доставкою додому, звісно).

Творче завдання для тих, хто лишається вдома

Завдяки цьому заходу аудиторія Burger King не лише вивчила всі зони покриття, але й провела чимало часу, захоплено створюючи малюнок за малюнком. І все це не виходячи з дому! Цей захід наочно довів, що будь-яку, навіть цілком утилітарну, інформацію можна перетворити на щось розважальне та неординарне, якщо лише додати до неї дрібку креативності.

Джерело

В Іспанії, в деяких містах якої й досі триває карантин, мережа Burger King вирішила зробити разючий редизайн власних скутерів доставки, щоб хоч так компенсувати місцевим жителям один дуже популярний публічний захід, який цього року довелося скасувати.

А в Швеції МакДональдз перетворив свою доставку на своєрідну поштову службу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...

Hyundai представив екологічну колекцію одягу та аксесуарів Re: Style 2020

Капсульна колекція одягу та аксесуарів Re: Style 2020, виготовлена з використаних матеріалів і базується на успішному проєкті 2019 року. Колекція ...