Burger King за допомогою малюнків нагадав публіці, якою є зона покриття кожного ресторану

У Парагваї під час карантину мережа Burger King разом зі своєю креативною агенцією Garabato MullenLowe вирішила винагородити своїх шанувальників за креативність і водночас у оригінальний спосіб пояснити всім замовникам доставки, якою є зона покриття кожного ресторану. Щоб всі могли чітко уявити, на якій території кожен з ресторанів Burger King здійснює доставку, ця мережа запропонувала замовникам спробувати творчо переосмислити форму зони покриття найближчого від них ресторану.

Карантин на території Парагваю був свого часу запроваджений швидко, передбачав суворі заходи і виявився доволі ефективним: за цей час на сім мільйонів населення було зафіксовано лише десь дві тисячі випадків захворювання на COVID-19, з яких лише 19 виявилися летальними. Але економічні наслідки таких заходів були значними і зачепили, зокрема, й Burger King. Цій мережі фастфуду довелося зупинити роботу всіх своїх ресторанів і обмежити обслуговування у AutoKing та послуги доставки.

Тож, щоб урізноманітнити процес замовлення, роз’яснити всім, де проходять межі зони покриття ресторанів Burger King, та уникнути ситуацій, коли покупцеві доводиться відмовляти у доставці, ця мережа провела цікавий конкурс у Instagram. Полягав він у тому, що споживачам було запропоновано створити власну інтерпретацію тих геометричних фігур, які утворює зона покриття кожного ресторану. Творці найкращих малюнків отримали винагороду у вигляді безкоштовних замовлень (з доставкою додому, звісно).

Творче завдання для тих, хто лишається вдома

Завдяки цьому заходу аудиторія Burger King не лише вивчила всі зони покриття, але й провела чимало часу, захоплено створюючи малюнок за малюнком. І все це не виходячи з дому! Цей захід наочно довів, що будь-яку, навіть цілком утилітарну, інформацію можна перетворити на щось розважальне та неординарне, якщо лише додати до неї дрібку креативності.

Джерело

В Іспанії, в деяких містах якої й досі триває карантин, мережа Burger King вирішила зробити разючий редизайн власних скутерів доставки, щоб хоч так компенсувати місцевим жителям один дуже популярний публічний захід, який цього року довелося скасувати.

А в Швеції МакДональдз перетворив свою доставку на своєрідну поштову службу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.