У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Багато хто з літніх людей жили в умовах соціальної ізоляції задовго до початку пандемії. І це стосується не лише тих, хто живе на самоті, адже навіть для подружжів з дітьми, левова частка спілкування припадає на регулярні візити онуків. Зараз, оскільки COVID-19 становить особливу небезпеку для літніх людей, ця ситуація лише погіршилася. Тому в Швеції мережа МакДональдз вирішила хоч трохи виправити становище за допомогою ініціативи, яка перевернула з ніг на голову традиційну ідею Happy Meal, створивши Happy Meal Senior.

Дідусі та бабусі досить часто купують своїм онукам такі набори, але програма Happy Meal Senior передбачає зворотну ситуацію – діти з батьками купують Happy Meal для дідусів з бабусями і замовляють доставку їм додому, надсилаючи в таких коробочках ще й «пошту» від онуків. Замість іграшки в таких наборах містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч, які в будь-якому разі будуть миліші отримувачам за якусь там іграшку.

Ця ініціатива була розроблена агенцією Nord DDB. Працює вона так:

«Поштове відділення» Happy Meal

У спеціально відведеному для цього місці, неподалік від одного з ресторанів МакДональдз, було встановлено кіоск у формі велетенської коробки Happy Meal з дотриманням усіх належних заходів безпеки. Звісно, цей кіоск регулярно та ретельно стерилізують, і дезінфектантом для рук можна скористатися в будь-який момент. Там діти могли намалювати щось для своїх рідних чи написати їм листа, який після цього вирушить у коробці Happy Meal Senior до свого адресата.

Софі Лагер (Sofie Lager), старша менеджера з маркетингу мережі МакДональдз у Швеції, розповіла: «Ми хотіли дати можливість онукам влаштувати приємну несподіванку для своїх дідусів та бабусь, надіславши їм дещо зі своїх улюблених страв разом із сюрпризом, який, ми впевнені, сподобається бабусям та дідусям. Ми сподіваємося, що ця ініціатива зробить їх життя трішечки приємнішим».

Така невеличка промокампанія, яка надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків, виявилася надзвичайно доречною у нинішні часи соціального дистанціювання.

Джерело

Це вже не вперше творча колаборація між МакДональдз та агенцією NordDDBпропонує дещо унікальне та змістовне для шведської аудиторії бренда. Наприклад, минулого року ресторани МакДональдз розмістили в себе на дахах крихітні вулики, щоб посприяти збільшенню бджолиної популяції. А історія заснування медичної ініціативи Ronald McDonald Houses виявилася напрочуд зворушливою.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Кіно, спорт та цькування: п’ять прикладів креативного використання GIF-зображень

Ці кампанії з архівів The Work є наочним прикладом креативного та ефективного використання GIF-зображень, популярність яких за час локдауну лише зросла.

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

У вівторок, 19 січня, на молодіжному каналі MEGOGO LIVE відбудеться показ першої частини соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків», над виробництвом ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

X-Ray Marketing Awards X-Ray Marketing Awards 

MMR продовжує приймати анкети для участі в X-Ray Marketing Awards

Минулий рік зруйнував усі плани, змусив подивитися на світ інакше, відкрив нові сторони бізнесу. Брифи стали неважливими. Тепер основний виклик ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»