Бренд Liquid Death створив власний генератор пафосних дитячих імен

Майбутні батьки часто звертаються до різних онлайн-генераторів імен, щоб обрати найкраще ім’я для свого малюка. І це цілком природно, адже, як показали дослідження, ім’я здатне вплинути на всі аспекти життя: від стосунків до кар’єрного зростання. Тому бренд води Liquid Death, фішкою якого є естетика хеві-метал, вирішив допомогти з цим, створивши власний генератор пафосних дитячих імен на мікросайті KillerBabyNamer.com.

«Дати ім’я юній людині дуже непросто, тому ми вирішили, що бренд Liquid Death міг би допомогти батькам знайти дійсно крутецьке ім’я для своєї дитини, яке додало б їй упевненості в собі, – пояснив Девід Літллджон (David Littlejohn), співзасновник та креативний директор агенції Humanaut. – Тому ми і створили інтерактивний сайт дитячих імен, який генерує імена, схвалені експертами-металістами».

Відео, яким супроводжується ця кампанія, показує молоду маму з дитиною посеред пасторальної ідилії. (Драматичний гроулінг оповідача тут дуже контрастує зі спокійною фоновою мелодією.) Але поступово діти дорослішають і стикаються з такими важливими життєвими ситуаціями, як співбесіда з працевлаштування…

На щастя, в очікуванні цього моменту батьки можуть просто зайти на сайт KillerBabyNamer та підшукати своїй дитині ім’я, яке точно прокладе їй шлях до слави: Доктор-Вбивчі-Кістки, Пекельний Мясобий тощо.

«Чи знали ви, що роботодавці часто упереджено ставляться до людини через ім’я, яке вона вказала в резюме? – питає оповідач. – Тому, коли кандидата на посаду звати, скажімо, Зорглом-Руйнівник Кларк, ми точно знаємо, що бути йому великим начальником».

У ролику можна побачити також дуже милих дітлахів. Щоправда, загримовані вони так, що їм можна хоч зараз засновувати музичний гурт типу KISS для наймолодших.

Наймолодша цільова аудиторія

Але це ще не все! Якщо якісь батьки дійсно використають генератор пафосних дитячих імен, щоб назвати свого малюка, і на доказ цього пред’являть компанії свідоцтво про народження, їх будуть безкоштовно забезпечувати водою Liquid Death, аж доки дитині не виповниться 18 років.

Запускаючи цю кампанію, агенція Humanaut взяла приклад з виробників фастфуду та прохолоджувальних напоїв. Такі бренди часто вдаються до різних хитромудрих тактик, аби привернути увагу дітей та розбудовувати свою аудиторію змалечку. Як іронічно зазначив засновник Liquid Death Майк Цессаріо (Mike Cessario), вони обрали собі за цільову аудиторію не дітей від 5 до 12 років, а взагалі немовлят, щоб агітувати їх на користь бренда Liquid Death з колиски. Мовляв, їхня команда з аналізу психології споживачів з’ясувала, що діти з пафосними іменами в стилі хеві-метал в п’ять разів частіше обирають пафосну воду в стилі хеві-метал.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...