Бренд Liquid Death створив власний генератор пафосних дитячих імен

Майбутні батьки часто звертаються до різних онлайн-генераторів імен, щоб обрати найкраще ім’я для свого малюка. І це цілком природно, адже, як показали дослідження, ім’я здатне вплинути на всі аспекти життя: від стосунків до кар’єрного зростання. Тому бренд води Liquid Death, фішкою якого є естетика хеві-метал, вирішив допомогти з цим, створивши власний генератор пафосних дитячих імен на мікросайті KillerBabyNamer.com.

«Дати ім’я юній людині дуже непросто, тому ми вирішили, що бренд Liquid Death міг би допомогти батькам знайти дійсно крутецьке ім’я для своєї дитини, яке додало б їй упевненості в собі, – пояснив Девід Літллджон (David Littlejohn), співзасновник та креативний директор агенції Humanaut. – Тому ми і створили інтерактивний сайт дитячих імен, який генерує імена, схвалені експертами-металістами».

Відео, яким супроводжується ця кампанія, показує молоду маму з дитиною посеред пасторальної ідилії. (Драматичний гроулінг оповідача тут дуже контрастує зі спокійною фоновою мелодією.) Але поступово діти дорослішають і стикаються з такими важливими життєвими ситуаціями, як співбесіда з працевлаштування…

На щастя, в очікуванні цього моменту батьки можуть просто зайти на сайт KillerBabyNamer та підшукати своїй дитині ім’я, яке точно прокладе їй шлях до слави: Доктор-Вбивчі-Кістки, Пекельний Мясобий тощо.

«Чи знали ви, що роботодавці часто упереджено ставляться до людини через ім’я, яке вона вказала в резюме? – питає оповідач. – Тому, коли кандидата на посаду звати, скажімо, Зорглом-Руйнівник Кларк, ми точно знаємо, що бути йому великим начальником».

У ролику можна побачити також дуже милих дітлахів. Щоправда, загримовані вони так, що їм можна хоч зараз засновувати музичний гурт типу KISS для наймолодших.

Наймолодша цільова аудиторія

Але це ще не все! Якщо якісь батьки дійсно використають генератор пафосних дитячих імен, щоб назвати свого малюка, і на доказ цього пред’являть компанії свідоцтво про народження, їх будуть безкоштовно забезпечувати водою Liquid Death, аж доки дитині не виповниться 18 років.

Запускаючи цю кампанію, агенція Humanaut взяла приклад з виробників фастфуду та прохолоджувальних напоїв. Такі бренди часто вдаються до різних хитромудрих тактик, аби привернути увагу дітей та розбудовувати свою аудиторію змалечку. Як іронічно зазначив засновник Liquid Death Майк Цессаріо (Mike Cessario), вони обрали собі за цільову аудиторію не дітей від 5 до 12 років, а взагалі немовлят, щоб агітувати їх на користь бренда Liquid Death з колиски. Мовляв, їхня команда з аналізу психології споживачів з’ясувала, що діти з пафосними іменами в стилі хеві-метал в п’ять разів частіше обирають пафосну воду в стилі хеві-метал.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Видання The Drum назвало кращу зовнішню рекламу 2020

Для зовнішньої реклами 2020 рік видався особливо складним, але вона лишається престижною та креативною сферою, не поступаючись діджитал своїми позиціями.