Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

Румунський відділ агенції Cheil продовжує свою співпрацю з асоціацією ANAIS, яка ставить за мету боротьбу з домашнім насильством. У своїй новій кампанії вони попереджають про небезпечне наростання жорстокого поводження в сім’ях, яке поступово набирає обороти від початку карантину. Для цього креатори створили серію дуже тривожних відео та постерів й опублікували їх з хештегом #ІзолюйтеЖорстокість (#IsolateViolence). Вони закликають людей не бути байдужими та звертатися у відповідні служби, якщо помітно, що у сусідів коїться щось підозріле. Також для допомоги жертвам домашнього насильства було створено спеціальний сайт.

Мініфільми румунських креаторів по-новому інтерпретують статистику та інфографіку стосовно пандемії коронавірусу, які нам всім вже знайомі з новин. І ця їх альтернативна версія підкреслює, що разом з поширенням Covid-19 та вимушеною соціальною ізоляцією примножується і домашнє насильство.

Три постери, підготовані командою Cheil Romania, моторошно переосмислюють зображення вірусу під мікроскопом, яке зараз впізнає, мабуть, кожен.

Кармен Немес (Carmen Nemes), президент асоціації ANAIS, пояснила: «Зараз для всіх настали дійсно нелегкі часи, але доля жінок, які тижнями вимушені лишатися замкненими в одній квартирі поряд з тими, хто знущається над ними, особливо жахлива. Ми хочемо відкрити суспільству очі на цю проблему і закликаємо відповідні служби реагувати якнайшвидше на кожне звернення».

Невтішна статистика

В той час, як соціальне дистанціювання допомагає не перевантажити систему охорони здоров’я, в домівках людей шириться зовсім інша небезпека. Кількість випадків домашнього насильства різко зросла, відколи ті, хто схильні до жорстокого поводження, почали весь час перебувати у безперервному контакті зі своїми жертвами. Іноді навіть в межах однієї кімнати, оскільки, за даними Eurostat, понад 55% румунів живуть у переповнених домівках.

Від початку карантину один мільйон жителів Румунії (з населення чисельністю у 19,5 мільйонів) перетворилися на «технічно безробітних». Сумна статистика показує, що 30% жінок у Румунії стикалися з фізичними чи вербальними знущаннями з 15 років, а скарг на побої фіксують стільки, що по одному такому випадку припадає на кожні 30 секунд. І в умовах пандемії ці цифри лише зростатимуть, застерігає ANAIS.

Міхай Гонгу (Mihai Gongu), креативний директор Cheil Romania, розповів, що їх агенція завжди намагалася використовувати дані заради добра та змінювати суспільну поведінку на краще.

Ця кампанія – перша, яку агенція створила, працюючи в режимі віддаленої роботи.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Платформа бебісітерів та еко-косметика для домашніх тварин: 5 історій українських МСП

Продовжуємо ділитись історіями українського малого та середнього бізнесу в рамках акції #ти_мій_антивірус. Нагадаємо, Made in Ukraine запустили соціальну кампанію для ...

Teva і Havas Digital Kyiv створили чат-бот емоційної підтримки

Більшість з нас щодня піклується про здоров’я близьких людей. За даними Teva, понад 40% дорослого населення у світі бере на ...

нідерландська вишиванка

У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

У День вишиванки Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку». Вона розповідає про традиції двосторонніх відносин Нідерландів та України: ...

Майбутнє медицини: компанія NTT візьметься за створення цифрових двійників людей

Японська компанія NTT нещодавно оголосила про початок проєкту, який в перспективі дозволить створення цифрових двійників людей з метою медичних досліджень.

Які ідеї перемогли в конкурсі на кращий дизайн дезінфектанту для рук

Метою конкурсу на кращий дизайн дезінфектанту для рук був пошук рішень, які дозволять людям безпечно повернутися до суспільного життя після карантину.

Реклама Apple AirPods, знята у Києві, здобула «золото» премії Shots Awards 2020

Реклама Apple AirPods, знята у Києві, здобула «золото» Shots Awards 2020

Про це йдеться на офіційному сайті Shots Awards. Ролик під назвою «Bounce» переміг у номінації «Телевізійна реклама року, що триває понад хвилину». ...