Анімація WWF показує, що за останні 200 років океан став надто шумним місцем для китів

Доля морських ссавців, для яких через діяльність людини океан став надто шумним місцем (особливо для гренландських китів), зображена у зворушливому анімаційному відео, створеному ванкуверською студією Linetest для Всесвітнього фонду дикої природи (WWF).

Ліенн Клер, речниця WWF Arctic Programme, пояснила: «Ми дали Linetest завдання колосального масштабу. Ми попросили їх створити прекрасне анімаційне відео про концепцію, з якою більшість людей взагалі незнайома. Водночас ми хотіли, щоб аудиторія співчувала матері та її дитинчаті впродовж 200 років історії. А розповісти цю історію треба було за півтори хвилини».

Студія впоралася із завданням блискуче:

Як показують дані WWF, рух судів у Арктиці з часом дедалі жвавішає. У той час як глобальне потепління наростає, морський лід тане і відкриває для кораблів все нові ділянки океанської поверхні. Все це лише погіршує й без того скрутне становище гренландських китів. Тому WWF і сподівається переконати уряди різних країн об’єднати свої зусилля заради вирішення цієї проблеми.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...