У столиці з’явиться «Київський Кит» — медіаскульптура з переробленого пластику

У Києві з’явиться 12-метрова медіаскульптура з переробленого пластику. «Київський Кит» стане найбільшою скульптурою в Україні, створеною з переробленого пластику, і першою інтерактивною скульптурою, що буде відображати навколишній екологічний стан міста. Скульптура стане новим сучасним символом столиці та буде привертати увагу суспільства до важливих питань екології та стану навколишнього середовища. 

У столиці з’явиться «Київський Кит» — медіаскульптура з переробленого пластику

Автор прогресивного арт-об’єкта — Валерий Коршунов, відомий завдяки соціальним та культурним проєктам у Чорнобилі, серед яких найбільша в Україні діджитал-скульптура «Чорнобильське Сяйво», що була зроблена у Зоні відчуження з величезної радянської радіолокаційної станції Дуга, мурал на будівлі ЧАЕС, створення Волонтерського штабу на пожежах у Чорнобилі у квітні 2020 ті інші.

«Київський Кит» стане найбільшою скульптурою в Україні, створеною з переробленого пластику

Завдяки інтерактивному сяйву скульптура та її оточення змінюватимуться в залежності від рівня якості повітря у Києві, кількості опадів, пори року, календарної дати та навіть від фази місяця, що пов’язано із рівнем припливів по всьому світу. «Київський Кит» буде встановлено в одній із зелених зон міста Києва так, щоб доступ до неї безперешкодно мали всі мешканці та гості міста.

«Київський Кит» стане найбільшою скульптурою в Україні, створеною з переробленого пластику

Головним матеріалом для створення Кита слугуватиме перероблений пластик, який збиратимуть під час відкритих освітніх практикумів у місті, де кожен киянин може долучитися до створення скульптури. У такий спосіб проект «Київський Кит» пропонує нове креативне рішення екологічної проблеми — перетворення пластику з пляшок та пакетів на колективний об’єкт мистецтва, що стане гордістю громади міста.

Джерело


Читайте також: Більше цікавих проєктів та кампаній на екологічну тематику дивіться та читайте за цим посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...