Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Цього тижня агенція BBH виклала у загальний доступ свій навчальний курс «Хегарті про…» («Hegarty On…»), який досі був доступний лише для її співробітників. Ця кінематографічна VR-платформа пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

На цій платформі кожен має змогу зустрітися обличчям до обличчя з одним із найвідоміших та найповажніших рекламістів світу. Цикл лекцій «Hegarty On…» був записаний у лондонському офісі Джона Хегарті. Він являє собою VR-захід із повним зануренням, доповнений анімаційними елементами. У ньому співзасновник агенції ділиться своїми думками щодо креативності, мистецтва, філософії та реклами.

Тепер ця серія лекцій у віртуальному середовищі з кутом огляду 360 градусів стала доступною широкому загалу на сайті BBH. Її можна запустити на смартфоні, планшеті чи комп’ютері, і вона є сумісна з усіма браузерами. А щоб дійсно зануритися в середовище, можна скористатися пристроями віртуальної реальності Samsung Gear VR, Google Cardboard чи Oculus.

Hegarty On Thumbnail 1 - Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Нагадування про минулі часи

Такий віртуальний коучинг було створено агенцією BBH Singapore спільно з відомими режисерами The Kissinger Twins та студіями MediaMonks, MIMO Production і Kuva. Серія «Hegarty On…» складається з 17 відео і охоплює широкий спектр тем: кар’єра у креативних індустріях, як бути не схожим на інших, генерування ідей, пошук стратегічних рішень тощо.

Хоакім Боргстром (Joakim Borgstroom), креативний директор міжнародного відділу BBH, розповів: «Всі знають, що сер Джон – чудовий сторітелер. Ми зняли цю серію відео в його офісі незадовго до того, як він пішов з BBH. Ми хотіли знайти цікавий спосіб зберегти його спадок у середовищі, яке дало початок багатьом його креативним ідеям. Зараз його офіс вже не існує, тому ці сесії – нагадування нам про ті часи, коли він ще працював разом з нами у BBH. Скориставшись технологією VR з кутом огляду 360 градусів, ми спробували зробити цей віртуальний коучинг настільки реальним, наскільки це взагалі можливо.

Джерело

Загалом, віртуальне середовище зараз розцінюється як поштовх до нового етапу в розвитку сторітелінгу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

Українські IT- та Digital-фахівці зазирнули у майбутнє: як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

19 вересня відбувся перший освітній онлайн-захід Make it in Ukraine 2020. Його мета — допомогти українським фахівцям з IT та Digital професійно зростати та знаходити гідну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon завершено

Статистика KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 10-й ювілейний міжнародний медіафорум зібрав майже 3000 учасників із 52 країн світу! 14 вересня ...

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.