INSCIENCE запускає онлайн-курс про психічне здоров’я з погляду науки

Здоров’я — це не лише про наше тіло та м’язи. Що міцніше психічне здоров’я, то щасливіша людина. Це підтверджує наука — просто й наочно в курсі INSCIENCE LIVE. Mental Health. Світ навколо, гени, хімічні речовини всередині нас — все це впливає на те, чому мозок так чи інакше реагує на різні ситуації.

Відкритий онлайн-курс від організації INSCIENCE пояснить, що формує наше психічне здоров’я, як впоратися зі своїми переживаннями, як отримувати користь від стресу та що робити, коли насувається тривога. Лектори курсу – українські вчені, нейробіологи, психотерапевти, кандидати філософських та біологічних наук.

INSCIENCE

«Зараз ми тривалий час перебуваємо в обмеженому просторі, більшість інформації зосереджена на одній темі, це створює додатковий стрес, а звичний день під час карантину став зовсім інакшим, — говорить співзасновниця організаціїї INSCIENCE Олена Скирта. — Як впоратися зі своїми емоціями в часи пандемії коронавірусної інфекції COVID-19? Курс розроблений так, щоб ви дізналися, чому відчуваєте тривогу або страх, як відшукати в собі сили їх подолати та більше відчувати позитивні емоції».

Наукові знання про психічне здоров’я допомагають розуміти сигнали нашого організму, бути продуктивними особистісно та професійно, дозволяють розрізняти звичайну обачність від тривожних розладів, які зустрічаються у майже 30% дорослих людей у світі.

«Під час пандемії надзвичайно важливо не піддатися страху та паніці. Ми маємо мислити критично та раціонально й отримувати інформацію лише з перевірених джерел. На нашу думку, найбільш правильний варіант — це дослухатися до науковців та спеціалістів у сфері психічного здоров’я, які можуть дати експертні та науково обґрунтовані поради, як зберегти свій емоційний стан в умовах ізоляції та пандемії», — пояснює співзасновниця організаціїї INSCIENCE Анна Орєхова.

Лекторами курсу будуть:

•  Євген Пілецький, психолог, який працює за методом когнітивно-поведінкової терапії, кандидат філософських наук, розповість про те, як долати негативний стрес, страхи, панічні атаки.

•  Валентина Паробій, практичний психолог-консультант, президент Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, поділиться, де шукати власні цінності та ресурси для реалізації цілей.

• Наріман Дарвішов, практичний психолог-консультант, аспірант кафедри психодіагностики та клінічної психології КНУ імені Т. Шевченка, експерт-розробник психометричних тестів, пояснить, як зберегти стосунки з людьми в умовах ізоляції.

• Сергій Данилов, експерт в галузі нейронаук. CEO Beehiveor Academy and R&D Labs, кандидат біологічних наук, розповість, як управляти анатомією «щастя» завдяки нейронауці.


INSCIENCE — це організація, що креативно об’єднує освіту, науку та бізнес, місія якої — популяризувати науку й підвищити її цінність для суспільства, бізнесу та держави. INSCIENCE проводить науково-популярні події, в тому числі найбільшу науково-популярну конференцію зі спікерами NASA, Copernicus Science Center, Mars Society та НАН України; онлайн-вебінари та програму популяризації науки серед підлітків Science Teens Platform

Ось вам ще декілька цікавих новин зі світу науки: нещодавно випустили інтерактивну відеогру, яка допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла. А NASA запустили ініціативу NASA at Home, яка дає змогу побувати на МКС (хоч і віртуально), а також споживати цікавий та корисний онлайн-контент.

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

«Алло, не спиш? Я тебе кохаю». TABASCO створило валентинки для українських брендів

Креативне агентство TABASCO створило валентинки, якими освідчилося своїм клієнтам, бізнес-, інформпартнерам, а також компаніям, з якими реалізовує соціальні проєкти. 14 ...

Українське агентство Areal.design отримало CSS design awards за створення сайту для Parimatch Tech

Агентство отримало нагороду Website of the day. Під час роботи над сайтом у Areal.design була задача розробити емоційну платформу, яка ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.