Ініціатива NASA at Home робить космос ближчим

Разом з SCIENCE TEENS PLATFORM — платформою, що популяризує науку серед підлітків, — продовжуємо серію матеріалів про креативну науку.

Космічна агенція запустила нову ініціативу під назвою NASA at Home. В її рамках глядачі зможуть ознайомитися з дослідженнями та відкриттями цієї організації, якого б куточка світу (чи Всесвіту) вони не стосувалися. І все це не покидаючи домашнього затишку.

Ініціатива NASA at Home включає в себе добірку пізнавальних відео, подкастів, електронних книжок на різні теми, проєктів типу «зроби сам» і навіть додаток, який дозволяє уявити себе на місці пілота літального апарату NASA. А також тури у віртуальній та доповненій реальності, зокрема, по Міжнародній космічній станції й орбітальній обсерваторії, де розміщено телескоп «Габбл».

Беттіна Інклен (Bettina Inclán) з відділу комунікацій NASA зазначила: «Ми знаємо, що зараз всі, і особливо студенти, шукають способи перенестися подалі від дому, не покидаючи його фізично. І космічна агенція може надати їм таку можливість. Це шанс поглянути в небо та побачити себе в космосі, міцно стоячи обома ногами на землі. Глядачі зможуть ознайомитися з усім, над чим ми зараз працюємо. Вся інформація буде просто у них на долоні. Ми сподіваємося, кожен зможе знайти кілька хвилин, щоб поцікавитися, що йому може запропонувати NASA at Home».

Космос і не тільки

Ініціатива пропонує увазі аудиторії ряд освітніх та розважальних ресурсів та занять, як для дітей, так і для дорослих. Вона дає доступ до бібліотеки зображень, до історій про те, як наука та дослідження допомагають світові, і навіть до плану уроків, у ході яких можна засвоїти це все. Для тих, хто й сам цікавиться дослідами і буде не проти спробувати щось таке вдома, NASA at Home дає можливість долучитися до ряду цілком реальних проєктів, яким не завадила б допомога громадян-науковців. Мова тут йде і про пошук зірок «коричневих карликів», і про допомогу у спостереженнях за явищами, які відбуваються на Землі з хмарами, водою, рослинами тощо через зміну клімату.

Також ініціатива NASA at Home передбачає чимало можливостей дізнатися думку експертів космічної агенції та поспілкуватися з ними. Наприклад, астронавтка Крістіна Кох (Christina Koch) щовечора читає в прямому ефірі у Інстаграмі дитячі книжки, щоб допомогти школярам з вивченням точних наук.

А телеканал NASA транслює новини про нинішні космічні місії, інтерв’ю з астронавтами, освітні програми та передачі про новітні технології. Також він розповідає про багату на події історію космічної агенції.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.