Ініціатива NASA at Home робить космос ближчим

Разом з SCIENCE TEENS PLATFORM — платформою, що популяризує науку серед підлітків, — продовжуємо серію матеріалів про креативну науку.

Космічна агенція запустила нову ініціативу під назвою NASA at Home. В її рамках глядачі зможуть ознайомитися з дослідженнями та відкриттями цієї організації, якого б куточка світу (чи Всесвіту) вони не стосувалися. І все це не покидаючи домашнього затишку.

Ініціатива NASA at Home включає в себе добірку пізнавальних відео, подкастів, електронних книжок на різні теми, проєктів типу «зроби сам» і навіть додаток, який дозволяє уявити себе на місці пілота літального апарату NASA. А також тури у віртуальній та доповненій реальності, зокрема, по Міжнародній космічній станції й орбітальній обсерваторії, де розміщено телескоп «Габбл».

Беттіна Інклен (Bettina Inclán) з відділу комунікацій NASA зазначила: «Ми знаємо, що зараз всі, і особливо студенти, шукають способи перенестися подалі від дому, не покидаючи його фізично. І космічна агенція може надати їм таку можливість. Це шанс поглянути в небо та побачити себе в космосі, міцно стоячи обома ногами на землі. Глядачі зможуть ознайомитися з усім, над чим ми зараз працюємо. Вся інформація буде просто у них на долоні. Ми сподіваємося, кожен зможе знайти кілька хвилин, щоб поцікавитися, що йому може запропонувати NASA at Home».

Космос і не тільки

Ініціатива пропонує увазі аудиторії ряд освітніх та розважальних ресурсів та занять, як для дітей, так і для дорослих. Вона дає доступ до бібліотеки зображень, до історій про те, як наука та дослідження допомагають світові, і навіть до плану уроків, у ході яких можна засвоїти це все. Для тих, хто й сам цікавиться дослідами і буде не проти спробувати щось таке вдома, NASA at Home дає можливість долучитися до ряду цілком реальних проєктів, яким не завадила б допомога громадян-науковців. Мова тут йде і про пошук зірок «коричневих карликів», і про допомогу у спостереженнях за явищами, які відбуваються на Землі з хмарами, водою, рослинами тощо через зміну клімату.

Також ініціатива NASA at Home передбачає чимало можливостей дізнатися думку експертів космічної агенції та поспілкуватися з ними. Наприклад, астронавтка Крістіна Кох (Christina Koch) щовечора читає в прямому ефірі у Інстаграмі дитячі книжки, щоб допомогти школярам з вивченням точних наук.

А телеканал NASA транслює новини про нинішні космічні місії, інтерв’ю з астронавтами, освітні програми та передачі про новітні технології. Також він розповідає про багату на події історію космічної агенції.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...