Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

Комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine відкрила безкоштовний доступ до частини лекцій бізнес-конференції Future Lab за 2018-2019 роки. На сторінці компанії в YouTube можна знайти виступи кращих спікерів країни та лідерів думок.

Теми лекцій Future Lab охоплюють інновації в маркетингу, масштабування бізнесу, партнерських проєктів, корпоративної освіти та інші й умовно поділені на п’ять потоків.

Data

Про успішне впровадження data-рішень в маркетингові процеси: від першої покупки до утримання споживача і лояльності. Спікери потоку – Олександр Гудков (Expirenza), Андрій Буренок (TripMyDream), Юлія Карпушина (Amplifi Ukraine), Борис Працюк (Ciklum), Олександра Сироватко (Data Science UA), Ольга Тарасова (Carat Ukraine) Ігор Смілянський (Укрпошта) Наталя Байдала (Masterсard), Іван Федоров (Admixer).

Story

Про майстерність сторітеллінгу та контентні рішення як маркетингові інструменти. Розповідають Юрій Горбунов та Юлія Пилипенко (FILM.UA Group), Даша Зарівна (Vector), Ніна Левчук (Google), Дмитро Зінченко (Philip Morris International), Олена Мартинова (спеціаліст з маркетингу).

Lead

Про лідерство і тренди, яким будуть слідувати провідні компанії у майбутньому. Напрям представляють Дмитро Расновський (Glovo), Єгор Аветисов (ПриватБанк), Тамріко Шолі (журналіст, редактор), Ярослав Ажнюк (Petcube), Костянтин Євтушенко (CEO Unit.Holdings), Кирило Мазур та Артем Сокіл (Center42), Павло Таяновський (Carat Ukraine).

Link

Про яскраві колаборації і партнерські проєкти, які дозволяють бізнесу стати ще ефективнішим. Досвідом діляться Оксана Стехіна та Ольга Мамай (Dentsu Aegis Network Ukraine), Дар’я Зважій (ТойДіКо Україна), Тетяна Гриньова (bit.ua), Олексій Дурнєв.

Learn

Про впровадження освітніх проєктів, які допомагають корпоративному сектору розширювати горизонти та залучати таланти. Спікери стріму – Ірина Тимощенко-Петрова (EY Ukraine), Світлана Герасименко, (ProfessionX), Євгенія Кузьмінська (ДТЕК), Оксана Сергєєва (StarLightMedia), Ілля Філіпов (EdEra), Тетяна Спека (CASERS).

Записи обох конференцій доступні за посиланням.

Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

В тему: організація INSCIENCE запустила онлайн-курс про психічне здоров’я з погляду науки. А актор Олексій Комаровський радить 5 книг та авторів, які варто прочитати під час карантину.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Nebo на культурній орбіті: про круасан на дереві, Марс і динозаврів

Привіт, земляни! Подкасти нині усюди: їх слухають мільйони, їх купують за мільйони та навіть фільми по ним знімають. Однак, нещодавнє ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...