Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

Комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine відкрила безкоштовний доступ до частини лекцій бізнес-конференції Future Lab за 2018-2019 роки. На сторінці компанії в YouTube можна знайти виступи кращих спікерів країни та лідерів думок.

Теми лекцій Future Lab охоплюють інновації в маркетингу, масштабування бізнесу, партнерських проєктів, корпоративної освіти та інші й умовно поділені на п’ять потоків.

Data

Про успішне впровадження data-рішень в маркетингові процеси: від першої покупки до утримання споживача і лояльності. Спікери потоку – Олександр Гудков (Expirenza), Андрій Буренок (TripMyDream), Юлія Карпушина (Amplifi Ukraine), Борис Працюк (Ciklum), Олександра Сироватко (Data Science UA), Ольга Тарасова (Carat Ukraine) Ігор Смілянський (Укрпошта) Наталя Байдала (Masterсard), Іван Федоров (Admixer).

Story

Про майстерність сторітеллінгу та контентні рішення як маркетингові інструменти. Розповідають Юрій Горбунов та Юлія Пилипенко (FILM.UA Group), Даша Зарівна (Vector), Ніна Левчук (Google), Дмитро Зінченко (Philip Morris International), Олена Мартинова (спеціаліст з маркетингу).

Lead

Про лідерство і тренди, яким будуть слідувати провідні компанії у майбутньому. Напрям представляють Дмитро Расновський (Glovo), Єгор Аветисов (ПриватБанк), Тамріко Шолі (журналіст, редактор), Ярослав Ажнюк (Petcube), Костянтин Євтушенко (CEO Unit.Holdings), Кирило Мазур та Артем Сокіл (Center42), Павло Таяновський (Carat Ukraine).

Link

Про яскраві колаборації і партнерські проєкти, які дозволяють бізнесу стати ще ефективнішим. Досвідом діляться Оксана Стехіна та Ольга Мамай (Dentsu Aegis Network Ukraine), Дар’я Зважій (ТойДіКо Україна), Тетяна Гриньова (bit.ua), Олексій Дурнєв.

Learn

Про впровадження освітніх проєктів, які допомагають корпоративному сектору розширювати горизонти та залучати таланти. Спікери стріму – Ірина Тимощенко-Петрова (EY Ukraine), Світлана Герасименко, (ProfessionX), Євгенія Кузьмінська (ДТЕК), Оксана Сергєєва (StarLightMedia), Ілля Філіпов (EdEra), Тетяна Спека (CASERS).

Записи обох конференцій доступні за посиланням.

Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

В тему: організація INSCIENCE запустила онлайн-курс про психічне здоров’я з погляду науки. А актор Олексій Комаровський радить 5 книг та авторів, які варто прочитати під час карантину.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...