Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

Комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine відкрила безкоштовний доступ до частини лекцій бізнес-конференції Future Lab за 2018-2019 роки. На сторінці компанії в YouTube можна знайти виступи кращих спікерів країни та лідерів думок.

Теми лекцій Future Lab охоплюють інновації в маркетингу, масштабування бізнесу, партнерських проєктів, корпоративної освіти та інші й умовно поділені на п’ять потоків.

Data

Про успішне впровадження data-рішень в маркетингові процеси: від першої покупки до утримання споживача і лояльності. Спікери потоку – Олександр Гудков (Expirenza), Андрій Буренок (TripMyDream), Юлія Карпушина (Amplifi Ukraine), Борис Працюк (Ciklum), Олександра Сироватко (Data Science UA), Ольга Тарасова (Carat Ukraine) Ігор Смілянський (Укрпошта) Наталя Байдала (Masterсard), Іван Федоров (Admixer).

Story

Про майстерність сторітеллінгу та контентні рішення як маркетингові інструменти. Розповідають Юрій Горбунов та Юлія Пилипенко (FILM.UA Group), Даша Зарівна (Vector), Ніна Левчук (Google), Дмитро Зінченко (Philip Morris International), Олена Мартинова (спеціаліст з маркетингу).

Lead

Про лідерство і тренди, яким будуть слідувати провідні компанії у майбутньому. Напрям представляють Дмитро Расновський (Glovo), Єгор Аветисов (ПриватБанк), Тамріко Шолі (журналіст, редактор), Ярослав Ажнюк (Petcube), Костянтин Євтушенко (CEO Unit.Holdings), Кирило Мазур та Артем Сокіл (Center42), Павло Таяновський (Carat Ukraine).

Link

Про яскраві колаборації і партнерські проєкти, які дозволяють бізнесу стати ще ефективнішим. Досвідом діляться Оксана Стехіна та Ольга Мамай (Dentsu Aegis Network Ukraine), Дар’я Зважій (ТойДіКо Україна), Тетяна Гриньова (bit.ua), Олексій Дурнєв.

Learn

Про впровадження освітніх проєктів, які допомагають корпоративному сектору розширювати горизонти та залучати таланти. Спікери стріму – Ірина Тимощенко-Петрова (EY Ukraine), Світлана Герасименко, (ProfessionX), Євгенія Кузьмінська (ДТЕК), Оксана Сергєєва (StarLightMedia), Ілля Філіпов (EdEra), Тетяна Спека (CASERS).

Записи обох конференцій доступні за посиланням.

Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

В тему: організація INSCIENCE запустила онлайн-курс про психічне здоров’я з погляду науки. А актор Олексій Комаровський радить 5 книг та авторів, які варто прочитати під час карантину.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія у захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Young Lions Live Award — конкурс для креативних пар віком від 18 до 30. Ви можете бути студентами, співробітниками агенції, ...

Андрій Мельник та Дем’ян Ом про довіру, свободу і відповідальністьАндрій Мельник та Дем’ян Ом про довіру, свободу і відповідальність

Андрій Мельник та Дем’ян Ом про довіру, свободу і відповідальність

У бізнесі існує поняття «чайка-менеджменту». Якщо проаналізувати поведінку чайки, можна помітити наступне: чайка прилітає, істерить, випорожнюється, і летить геть. Менеджер, ...

Дмитро Маленко та Дем’ян Ом про свободу і творчість у бізнесіДмитро Маленко та Дем’ян Ом про свободу і творчість у бізнесі

Дмитро Маленко та Дем’ян Ом про свободу і творчість у бізнесі

Спілкуватися з математиками, інженерами та іншими представниками технічної сфери для гуманітарія — ніби сісти не в той трамвай. Здавалося б ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.