Що читати на карантині: 5 книг від актора Олексія Комаровського

Актор серіалу «Паніка Вова» на каналі НЛО TV Олексій Комаровський впевнений, що час на карантині можна і треба проводити з користю. Він зібрав власну добірку з 5 книг та авторів, які варто прочитати кожному. Час ще є — тому цю п’ятірку ми точно встигнемо надолужити.

5 книг від актора Олексія Комаровського

Пройшов місяць карантину, і я впевнений, що ви вже декілька разів зробили перестановку меблів — деякі навіть ремонт встигли оновити! Звичайно, ми передивилися багато серіалів на Oll.tv і Netflix. Дехто переготував майже всі страви з усіх випусків «Майстершеф», і ваші близькі від цього набрали по декілька кіло. Тому прийшов час зашити рота і просто почитати. 

На карантані я поновив звичку читати книги, хоча я однозначно читаю більше сценаріїв, ніж книжок. Проте я з радістю поділюся «неперевершеною п’ятіркою», де всі книжки я порівняю з жанрами кіно чи серіалів. Мені особисто завжди простіше щось із чимось порівнювати для того, аби обрати. Отже, 5 книг, які я раджу почитати на карантині.

Ювал Ной Харарі «21 урок для 21 століття»

Ізраїльский військовий історик має цікавий погляд на минуле, сучасне і майбутнє. І він досить легко передає свої погляди і спостереження. Я взагалі люблю поєднання стилю дослідження фактів із легкою формою подачі. Це нагадує стиль сценарію історичного чи документального фільму, який спонукає ставити більше запитань, ніж дають прості відповіді. Раджу всім, хто любить реалістичність без художніх домислів та перенесення уроків історії на майбутні обставини життя. Ця книга мені нагадує документальний детектив про глобалізацію світу.

Микола Гоголь

Нам неодмінно потрібна порція вишуканого класичного гумору нашого з вами земляка Миколи Гоголя! Описи тут зайві, Гоголь — вічний тренд. Я думаю, якщо цей геній жив би у наші часі, то він був би законотворцем сучасного тонкого стендапу — гумору-сатири. Давайте прикинемо, з ким із сучасників ми би порівняли Гоголя? Впевнений, у кожного будуть свої аналогії. Однозначно його теми та життєвий гумор будуть актуальні через сотні років.

«Книга, яку читають усі»

Так, саме так вона і називається. Бернар Вербер точно знає, як заманити читача. В одній назві вмістився цілий підручник з маркетингу! Цей француз цікаво пише, але не про маркетинг. Він пише про все: 384 неочікувані істини. Про деякі — всього пару рядків, а про деякі — декілька сторінок. Це як Google в літературній формі! Як говорив Шерлок Холмс: «Найголовніше криється у деталях та дрібницях». От ця книга саме про такі важливі дрібниці. Моя аналогія — це однозначно серіали «Чорне дзеркало» або «Кохання, смерть і роботи». Тут кожна серія — окрема цікава історія, і всі вони не пов’язані між собою.

Любко Дереш

Я давно не був так вражений сучасним гумором і такою живою чесною українською мовою. Любко Дереш. Львів’янин. Я прочитав два його романи: «Культ» та «Голова Якова». Це просто вау! Книги пронизані сьогоденням і реалістичністю, сучасними цінностями і таким рідкісним «нехахашечним» гумором. У романі «Культ» дуже вдало міксується кохання, фентезі і містика. Я б хотів бачити екранізацію таких романів у вигляді сучасних серіалів масштабів HBO, Amazon і т.п. Мені спали на думку серіали Breaking Bad та «Ключі Локків».

Контракт

Під номером 5 дуже раджу перечитати свій контракт із роботодавцем чи контракт із універом. Ну, на крайній випадок, шлюбний контракт! Бо цей COVID-19 дуже серйозно змінить стандарти нашого життя. Жартую! Або не жартую.

Всім цікавих сторінок!

Якщо вам замало 5 книг, пропонуємо добірку літератури від комунікаційної агенції prcom. Ці 9 книг стануть у нагоді всім маркетологам, піарникам і коммунікаційникам, та допоможуть провести карантин із користю і насолодою.

А якщо вам взагалі набридло читати (так, навіть таке буває), пропонуємо 5 фільмів для розвитку креативного мислення від MEGOGO.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #037

Добірка креативних рекрутингових кампаній. Інсайти з вебінару про контент-стратегію в SMM. Гумор у комунікації брендів. А також цікаві книги від ...

Nebo на культурній орбіті: про круасан на дереві, Марс і динозаврів

Привіт, земляни! Подкасти нині усюди: їх слухають мільйони, їх купують за мільйони та навіть фільми по ним знімають. Однак, нещодавнє ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться 13-19 травня

13 травня Фестиваль американського кіно «Незалежність» відкриється у кінотеатрі «Жовтень» і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів, ...