Ігри в реальному світі: Google Карти поділяться з розробниками ігор своїм програмним інтерфейсом

Віднині компанія Google дозволить усім розробникам відеоігор для мобільних пристроїв користуватися програмним забезпеченням Google Карт. А це в свою чергу означає, що геймери тепер частіше матимуть можливість спробувати ігри в реальному світі за допомогою доповненої реальності.

Вперше про таку можливість Google заговорила два роки тому, оголосивши, що вона надасть деяким студіям, які розробляють відеоігри, доступ до прикладного програмного інтерфейсу (API) Google Карт, щоб ті могли перенести ігри в реальний світ. Тепер, як було повідомлено у блозі компанії, ця можливість буде запропонована взагалі всім розробникам мобільних відеоігор.

За допомогою Google Cloud Platform кожен розробник може розпочати свій Google Cloud Project та завантажити необхідне програмне забезпечення для роботи з API Google Карт. Більше того, розробники тепер зможуть створювати ігрові світи, що повністю відображають реальність. Наприклад, гравці зможуть бачити супротивників у доповненій реальності саме там, де розробники вирішать їх розмістити.

Компанія Google також додала, що розробники зможуть додавати «режим реального світу» до тих ігор, які вже були ними створені раніше. У такий спосіб, Google сподівається, розробникам вдасться поновити інтерес ігрової спільноти до своїх давніших робіт.

Ігри в реальному світі: Google Карти поділяться з розробникам ігор своїм програмним інтерфейсом

Більше конкуренції

Тепер, коли доступ до цього функціоналу отримують всі розробники мобільних ігор, можливості для ігробудівництва стають справді необмеженими. Досі такі ігри як Pokémon Go та Harry Potter: Wizards Unite, випущені компанією Niantic, майже монополізували доповнену реальність. Але тепер у Niantic може виникнути чимало серйозних конкурентів.

Та й усій сфері мобільних ігор такий інструмент піде на користь. Досі нішу AR займали переважно короткі міні-ігри. Але зараз завдяки доступу до програмного інтерфейсу Google Карт перед розробниками виникло більше можливостей створювати великі ігрові проєкти в реальному світі.

Також розробники мобільних ігор зможуть додавати реальні визначні місця та монументи до своїх ігрових карт. Оскільки Google Карти охоплюють понад 220 країн та територій, розробники отримують шанс запропонувати геймерам ігри в реальному світі, де б вони на той момент не були.

Потенціал величезний. І, хто знає, чи не похитнеться трон під Niantic. Чи, може, ця компанія теж додасть радикальних оновлень до Pokemon Go у відповідь на зростаючу конкуренцію?

Джерело

Та й в інших сферах життя креативний потенціал доповненої реальності заслуговує на розкриття. Взяти, наприклад, віртуальне графіті з усіма його беззаперечними плюсами та мінусами…

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...