GiveHerABreak – кампанія у підтримку жінок-режисерів

З огляду на те, як рідко жінок-режисерів номінують на «Оскар», некомерційна організація GiveHerABreak запустила портал, який показував пряму трансляцію вручення нагород Американської кіноакадемії. От тільки під час рекламної паузи цей сайт переключався замість реклами на показ фільмів, знятих жінками. Тобто навіть якщо їх заслуги не визнають під час церемонії, принаймні під час рекламної паузи про них згадають.

Геніальність технологічного рішення полягає у тому, що трансляція шоу на цьому порталі жодним чином не була піратською. Глядачі все одно мали увійти у свій акаунт каналу ABC чи кабельного телебачення. Але коли настав час для реклами, глядачі побачили розміщені на YouTube трейлери тих фільмів, які за минулий рік були створені жінками-режисерами. Коли рекламна пауза добігала кінця, сайт автоматично перемикався назад на трансляцію вручення «Оскарів». Тобто GiveHerABreak лише перемикав канали, а для цього не треба купувати ані контент, ані права на його трансляцію.

Чия це ідея?

Організацію GiveHerABreak було засновано ветераном рекламної індустрії Мо Саїдом (Mo Said), а кампанію реалізовано його ж агенцією Mojo Supermarket.

«Зазвичай ми створюємо рекламу для показу під час вручення «Оскарів», але ця проблема важливіша. Мільйони жінок знімають прекрасні фільми, проте обтяжена сексистськими стереотипами індустрія не визнає їх заслуг. Ми хотіли це виправити», – пояснив він.

Mojo Supermarket – одна з небагатьох успішних агенцій, де рівно половина співробітників – жінки. Більше того, половина робочих місць була надана іммігрантам.

Ті, кого оминають «Оскари»

За ті 92 роки, що існують нагороди Американської кіноакадемії, лише п’ятьох жінок номінували на звання кращого режисера. І лише одна з них – Кетрін Біґелоу (Kathryn Bigelow) – отримала «Оскара» в цій номінації.

Цього року було чимало талановитих жінок-режисерів, яких навіть не номінували на «Оскара» за найкращу режисерську роботу. Серед них:

  • Ґрета Ґервіґ (Greta Gerwig), фільм «Маленькі жінки» (Little Women);
  • Маріелль Геллер (Marielle Heller), фільм «Чудовий день у нашому районі» (A Beautiful Day in the Neighborhood);
  • Лулу Ван (Lulu Wang), фільм «Прощання» (The Farewell);
  • Меліна Мацукас (Melina Matsoukas), фільм «Квін та Слім» (Queen & Slim);
  • Лорін Скафарія (Lorene Scafaria), фільм «Шахрайки з Волл-стріт» (Hustlers).

Кампанія йде під слоганом «Ви вкрали наші «Оскари» – ми вкрали вашу рекламу».

За словами Мо Саїда, він дав людям самим вирішувати: дивитися фільми, які хтось вибрав для них, чи дивитися дійсно кращі фільми року.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Щасливі бути разом. ЦУМ презентує новорічні вітрини

ЦУМ Київ вже традиційно відкриває новорічний сезон у Києві презентацією святкових вітрин, які цьогоріч присвячені темі «Щасливі бути разом». Головна ...

Альфа-Банк разом з агенцією Bickerstaff.666 видали інструкцію із застосування: як врятувати 2020 рік

Альфа-Банк та агенція Bickerstaff.666 видали інструкцію із застосування: як врятувати 2020 рік

За всіма відчуттями 2020 рік, як вічне колесико загрузки, яке крутиться, та ніяк не грузиться, до якого додали: епідемію, карантин, ...

У Києві проведуть Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті — «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа)

У Києві проведуть Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті — «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа)

26 листопада у Києві відбудеться Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа). Організатором Форуму виступили ГО «Точка опори ЮА», Рада жіночих ініціатив ...

Liberty Mutual відтворила у своїй кампанії всі рекламні кліше

«Рекламних кліше існує чимало, і люди про них знають незалежно від того, чи замислюються вони про це», – нагадує креативний директор Goodby Silverstein.

Проєкт Guideline від Google допоможе незрячим бігунам змагатися без поводиря на перегонах

Проєкт Guideline від Google був розроблений, щоб люди з порушеннями зору могли брати учать без поводиря в перегонах, використовуючи натомість смартфон.

АЗК WOG запустив проєкт з переробки кавової гущі

АЗК WOG спільно з українською еко-компанією Blue Ocean Solutions (BOS) в рамках ЕКО-платформи «До природи з добром» запустили проєкт з ...