Терміново! Фестиваль креативності «Каннські Леви» 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності «Каннські Леви» оголосилили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн. Команда LIONS заявила, що офлайн-подія у Каннах цього року не відбудеться, але сам фестиваль відбудеться онлайн з 21 по 25 червня.

Нагадаємо, у січні «Каннські Леви» оголосили, що Міжнародний фестиваль креативності відбудеться офлайн. З огляду на те, що пандемія все ще поширювалась, а над можливістю закордонних подорожей нависав гігантський знак запитання, це рішення сприйняли зі скептицизмом. Багато хто вважав, що воно передчасне.

Опитування, проведене серед креаторів Великобританії, виявило, що більшість з обережністю ставиться до майбутнього проведення фестивалю офлайн. А половина опитаних категорично заявила, що ні в якому разі не поїде до Франції.

Згодом організатори Cannes Lions зайняли більш обережну позицію, заявивши, що подія вперше пройде у гібридному форматі: як онлайн-фестиваль із часткою «живих» подій та обміну досвідом.

Філіп Томас, Голова LIONS, сказав: «Протягом останнього року ми консультувались із нашими клієнтами і працювали над нашими планами, включаючи розвиток Cannes Lions Live як частину нової платформи LIONS Membership. Тепер ми можемо повністю перейти до цього формату в 2021 році. Цей формат включатиме всі святкування, натхнення та відчуття особистої участі у фестивалі. Певен: ми зможемо об’єднати світову креативну спільноту під час Cannes Lions Live цього червня».

Під час Cannes Lions Live буде представлено активності в прямому ефірі та контент на вимогу. Цьогорічні нагороди Левами охоплюватимуть результати двох років роботи креативної спільноти, зважаючи на перенесення проведення події минулого року.

Доступ до фестивалю включено у вартість членства в LIONS Membership. Реєстрація на фестиваль розпочнеться у травні. Щорічне членство в LIONS Membership коштуватиме 249 євро, а для молодих креаторів віком до 30-ти років діють знижки.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...