Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня.

Нагадаємо, у січні команда LIONS заявила, що фестиваль таки відбудеться офлайн у Каннах. З огляду на те, що пандемія все ще поширювалась, а над можливістю закордонних подорожей нависав гігантський знак запитання, це рішення сприйняли зі скептицизмом. Багато хто вважав, що воно передчасне.

Опитування, проведене серед креаторів Великобританії, виявило, що більшість із обережністю ставиться до майбутнього проведення фестивалю офлайн. А половина опитаних категорично заявила, що ні в якому разі не поїде до Франції.

Згодом організатори Cannes Lions зайняли більш обережну позицію, заявивши, що подія вперше пройде у гібридному форматі: як онлайн-фестиваль із часткою «живих» подій та обміну досвідом.

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн
CANNES, FRANCE – JUNE 18: A general view at the Cannes Lions 2019 : Day Two on June 18, 2019 in Cannes, France. (Photo by Richard Bord/Getty Images for Cannes Lions)

«Протягом останнього року ми консультувались із нашими клієнтами і працювали над нашими планами, включаючи розвиток Cannes Lions Live як частину нової платформи LIONS Membership. Тепер ми можемо повністю перейти до цього формату в 2021 році. Він включатиме всі святкування, натхнення та відчуття особистої участі у фестивалі. Певен: ми зможемо об’єднати світову креативну спільноту під час Cannes Lions Live цього червня», — заявив Філіп Томас, Голова LIONS.

На Cannes Lions Live буде представлено активності в прямому ефірі та контент на вимогу. Цьогорічні нагороди Левами охоплюватимуть результати двох років роботи креативної спільноти, зважаючи на перенесення проведення події минулого року.

Доступ до фестивалю включено у вартість LIONS Membership. Реєстрація на фестиваль розпочнеться у травні. Щорічне членство в LIONS Membership коштуватиме 249 євро, а для молодих креаторів віком до 30-ти років діють знижки.

Джерело


Також нагадуємо, що вперше в історії конкурс Young Lions Competitions під час Cannes Lions відбудеться у діджитал-форматі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...