Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня.

Нагадаємо, у січні команда LIONS заявила, що фестиваль таки відбудеться офлайн у Каннах. З огляду на те, що пандемія все ще поширювалась, а над можливістю закордонних подорожей нависав гігантський знак запитання, це рішення сприйняли зі скептицизмом. Багато хто вважав, що воно передчасне.

Опитування, проведене серед креаторів Великобританії, виявило, що більшість із обережністю ставиться до майбутнього проведення фестивалю офлайн. А половина опитаних категорично заявила, що ні в якому разі не поїде до Франції.

Згодом організатори Cannes Lions зайняли більш обережну позицію, заявивши, що подія вперше пройде у гібридному форматі: як онлайн-фестиваль із часткою «живих» подій та обміну досвідом.

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн
CANNES, FRANCE – JUNE 18: A general view at the Cannes Lions 2019 : Day Two on June 18, 2019 in Cannes, France. (Photo by Richard Bord/Getty Images for Cannes Lions)

«Протягом останнього року ми консультувались із нашими клієнтами і працювали над нашими планами, включаючи розвиток Cannes Lions Live як частину нової платформи LIONS Membership. Тепер ми можемо повністю перейти до цього формату в 2021 році. Він включатиме всі святкування, натхнення та відчуття особистої участі у фестивалі. Певен: ми зможемо об’єднати світову креативну спільноту під час Cannes Lions Live цього червня», — заявив Філіп Томас, Голова LIONS.

На Cannes Lions Live буде представлено активності в прямому ефірі та контент на вимогу. Цьогорічні нагороди Левами охоплюватимуть результати двох років роботи креативної спільноти, зважаючи на перенесення проведення події минулого року.

Доступ до фестивалю включено у вартість LIONS Membership. Реєстрація на фестиваль розпочнеться у травні. Щорічне членство в LIONS Membership коштуватиме 249 євро, а для молодих креаторів віком до 30-ти років діють знижки.

Джерело


Також нагадуємо, що вперше в історії конкурс Young Lions Competitions під час Cannes Lions відбудеться у діджитал-форматі.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

26 квітня на ВДНГ відкривається мультимедійна виставка «Чорнобиль. Подорож»

Мультимедійна виставка «Чорнобиль. Подорож» складається з сімох смислових блоків — від світового контексту карколомного 1986 року до розповіді про саму ...

Природозахисна організація Beneath The Waves продає NFT, щоб допомогти акулам

Є люди, які ночами не сплять, вигадуючи імена своїм майбутнім дітям. А деякі щасливці з них тепер мають можливість дати ...

Бренд Unilever випустив дезодорант з інклюзивним дизайном

Такий дезодорант з інклюзивним дизайном має нове пакування з кришечкою, яку можна відкрутити однією рукою, вбудованою ручкою та етикеткою шрифтом ...

Avon започатковує продаж брошок, щоб змінити життя жінок на краще

Компанія AVON розпочала в Україні продаж благодійних брошок. Мета ініціативи — зібрати кошти на допомогу жінкам у розв’язанні двох великих ...

Фільми для незрячих людей: SWEET.TV долучився до проєкту «Доступне Кіно»

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав співпрацю з агенцією «Доступне Кіно», що працює в межах громадської організації «Боротьба за права». Мета співпраці — щоб якісних, легальних, доступних для ...

Sheba випустила нічне відео для власників котів

Відомий виробник кормів для тварин Sheba разом із агенцією AMV BBDO підготував фільм для власників котів, яким доводиться прокидатися вночі, ...