Effie Awards Ukraine 2020 оголошує старт прийому конкурсних робіт

Національна премія в галузі рекламно-маркетингових комунікацій Effie Awards Ukraine відкриває прийом конкурсних робіт сезону 2020. Цього року на учасників чекають нові категорії, в тому числі Positive Changes, та нові формати — онлайн-суддівство та offline Effie Awards Show з live-трансляцією.

Міжнародна премія Effie Awards заснована в Нью-Йорку в 1968 році. І вже понад 50 років для рекламодавців та агентств перемога в конкурсі є глобальним символом успіху в індустрії, так званим «золотим стандартом» маркетингової спроможності, свідоцтвом вищої кваліфікації маркетингових та рекламних спеціалістів. Сьогодні Effie відзначає ефективність у всьому світі — понад 50 програм на глобальному, регіональному та національному рівнях. З 2005 року програма Effie Awards проводиться в Україні.

У конкурсній програмі Effie Awards Ukraine 2020 запроваджено ряд нововведень. Список категорій конкурсу, як продуктових та сервісних, так і спеціалізованих, був розширений і були додані:

 • Рекламні кампанії в період COVID-19 в Україні,
 • Direct to Consumer,
 • Influencer Marketing,
 • Marketing Disruptors,
 • Marketing Innovation Solutions,
 • Topical Marketing (Current Events),
 • Sustained Success (аналог категорії довгострокових кампаній)
 • Positive Change — категорії, які нагороджують проєкти за ефективність суспільно-значущих комунікацій.
Effie Awards Ukraine 2020__1

Звертаємо увагу учасників, що цього року існує три різні текстові форми заявок:

1) для всіх продуктових/сервісних категорій та спеціальних категорій,

2) для категорій Positive Change — Environmental,

3) для категорії Sustained Success.

Всі бланки заявок можна завантажити на сайті Effie в розділі «Заявки та додатки».

Effie Awards Ukraine продовжує пропонувати учасникам Effie Insight Guide: звіт, у якому збирається як загального плану рекомендації щодо заповнення заявки, оцінки роботи, так і фідбек від членів журі, які оцінювали кейс. Окрім попереднього замовлення звіту, у учасників буде можливість замовити документ після Церемонії нагородження.

Щодо дедлайнів Effie Awards 2020, цьогоріч конкурс має три терміни прийому конкурсних заявок, і з кожним дедлайном ціни підвищуються.

 • I DEADLINE — 1 вересня 2020
 • II DEADLINE — 1 жовтня 2020
 • FINAL DEADLINE — 23 жовтня 2020

Для нових учасників діють знижки. Цього разу знижки надаються не лише агентству, яке жодного разу не було учасником конкурсної програми Effie Awards Ukraine, але й агентству, яке не брало участь у конкурсі останні три роки, та клієнту, який самостійно подає заявку і його рекламні кампанії жодного разу не були представлені в конкурсній програмі.

Суддівство відбудеться в три тури і вперше пройде в онлайн-форматі

Традиційно команди журі Effie складатимуться з провідних маркетинг-спеціалістів, які працюють у компаніях рекламодавців, топ-менеджерів комунікаційних агентств, медіаекспертів, дослідників та консультантів. Прийом рекомендацій щодо включення до членів журі буде анонсований найближчим часом.

В грудні традиційні Церемонія нагородження переможців Effie Awards та конференція Best Marketing Practices відбудуться у новому форматі Effie Show. Подія об’єднає не тільки презентацію кращих маркетингових кейсів та вручення бажаних статуеток наживо, але й трансляцію всіх цих подій у прямому ефірі.

За результатами Effie Awards Ukraine складаються національні рейтинги ефективності комунікаційних та медіаагентств, рекламно-комунікаційних холдингів, рекламодавців та брендів України. Також всі результати української програми включаються до міжнародного рейтингу ефективності Effie Index рекламодавців, агентств та брендів.

Інформацію про зміни та оновлення в оформленні конкурсних заявок можна дізнатись на сайті премії. З будь-яких питань щодо конкурсної програми звертайтесь до оргкомітету: [email protected] (Катерина), [email protected] (Ольга).


Минулого тижня представництво Cannes Lions в Україні анонсувало попередню реєстрацію до 7 конкурсних категорій Young Lions Competitions (YLC) включно з Young Lions Marketers Competition (YMC) 2021.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #037

Добірка креативних рекрутингових кампаній. Інсайти з вебінару про контент-стратегію в SMM. Гумор у комунікації брендів. А також цікаві книги від ...

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...