Пивний бренд Coors Light розігрує серед фанатів подорожі туди, куди ведуть їхні шпалери для відеочату

Бренд Coors Light у своїй новій промокампанії знову повертається до наболілої теми віддаленої роботи. Тепер він проводить конкурс, за результатами якого п’ять переможців отримають можливість поїхати у те місце, зображення якого вони використовують як шпалери для відеочату.

Для участі треба лише завантажити на сайт своє фото з улюбленим віртуальним фоном для відеоконференцій. Переможці матимуть можливість з’їздити у місце, яке вони пасли сумними очима впродовж останніх кількох місяців. Виграну подорож можна здійснити у будь-який момент до червня 2022 року, коли всі кордони вже, напевно, будуть відкриті.

Щоб повідомити про цей конкурс, бренд випустив хвилинний ролик від продакшен-компанії Biscuit Filmworks та режисера Ноама Мурро (Noam Murro). Ролик дебютував під час вручення винагород за найкращий відеокліп MTV Video Music Awards.

Рекламне відео (теж у форматі музичного кліпу!) відкривається видовищем спустілих міських вулиць, по яких лише вітер сміття ганяє. Аж раптом починає грати оркестр і на сцену виходить головний герой, співаючи «Oh What a Beautiful Morning» Роджерса та Хаммерстайна. При краватці, але у спортивних штанях він кружляє вулицями передмістя повз підтанцьовку в обличчі єнота, який щойно спокійно рився собі у контейнері для сміття. Нарешті він витанцьовує на залите сонцем гірське пасовище у приємній компанії табунця оленів.

От тільки наприкінці кадр обривається. І ми знову бачимо головного героя, який сидить у своїй темній кімнаті у той час, як відеоконференція по краплині витягує душу з усіх її учасників. А в якості фону для відеодзвінка нинішній доповідач використовує фото того самого гірського пасовища, куди головний герой перенісся подумки.

Мрії для боротьби з депресією

Ця промокампанія є черговою спробою бренда впіймати дух нинішнього часу, коли люди місяцями сидять вдома, далеко від друзів, родини, офісу і, звісно, курортів і тому подібного.

Мета конкурсу – не лише ощасливити п’ятьох переможців, але й підбадьорити усіх інших, спонукавши їх по-новому глянути на свої шпалери для відеочату. Адже настане день, коли вони дійсно зможуть знову подорожувати і побачити ці місця наживо.

Марсело Паскоа (Marcelo Pascoa), віцепрезидент родини брендів Coors, визнає, що неможливість подорожувати може призводити до стресу та депресії. Саме тому Coors Light і радить людям не втрачати надію і пам’ятати, що всі обмеження тимчасові.

«Якщо люди знатимуть, що в них є шанс одного дня самим відвідати ті місця, які є для них джерелом натхнення, вони почуватимуться оптимістичніше, дивлячись на ці зображення, – пояснив він. – Ми заохочуємо мріяти та планувати, адже рано чи пізно така можливість дійсно стане реальною».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...