Пивний бренд Coors Light розігрує серед фанатів подорожі туди, куди ведуть їхні шпалери для відеочату

Бренд Coors Light у своїй новій промокампанії знову повертається до наболілої теми віддаленої роботи. Тепер він проводить конкурс, за результатами якого п’ять переможців отримають можливість поїхати у те місце, зображення якого вони використовують як шпалери для відеочату.

Для участі треба лише завантажити на сайт своє фото з улюбленим віртуальним фоном для відеоконференцій. Переможці матимуть можливість з’їздити у місце, яке вони пасли сумними очима впродовж останніх кількох місяців. Виграну подорож можна здійснити у будь-який момент до червня 2022 року, коли всі кордони вже, напевно, будуть відкриті.

Щоб повідомити про цей конкурс, бренд випустив хвилинний ролик від продакшен-компанії Biscuit Filmworks та режисера Ноама Мурро (Noam Murro). Ролик дебютував під час вручення винагород за найкращий відеокліп MTV Video Music Awards.

Рекламне відео (теж у форматі музичного кліпу!) відкривається видовищем спустілих міських вулиць, по яких лише вітер сміття ганяє. Аж раптом починає грати оркестр і на сцену виходить головний герой, співаючи «Oh What a Beautiful Morning» Роджерса та Хаммерстайна. При краватці, але у спортивних штанях він кружляє вулицями передмістя повз підтанцьовку в обличчі єнота, який щойно спокійно рився собі у контейнері для сміття. Нарешті він витанцьовує на залите сонцем гірське пасовище у приємній компанії табунця оленів.

От тільки наприкінці кадр обривається. І ми знову бачимо головного героя, який сидить у своїй темній кімнаті у той час, як відеоконференція по краплині витягує душу з усіх її учасників. А в якості фону для відеодзвінка нинішній доповідач використовує фото того самого гірського пасовища, куди головний герой перенісся подумки.

Мрії для боротьби з депресією

Ця промокампанія є черговою спробою бренда впіймати дух нинішнього часу, коли люди місяцями сидять вдома, далеко від друзів, родини, офісу і, звісно, курортів і тому подібного.

Мета конкурсу – не лише ощасливити п’ятьох переможців, але й підбадьорити усіх інших, спонукавши їх по-новому глянути на свої шпалери для відеочату. Адже настане день, коли вони дійсно зможуть знову подорожувати і побачити ці місця наживо.

Марсело Паскоа (Marcelo Pascoa), віцепрезидент родини брендів Coors, визнає, що неможливість подорожувати може призводити до стресу та депресії. Саме тому Coors Light і радить людям не втрачати надію і пам’ятати, що всі обмеження тимчасові.

«Якщо люди знатимуть, що в них є шанс одного дня самим відвідати ті місця, які є для них джерелом натхнення, вони почуватимуться оптимістичніше, дивлячись на ці зображення, – пояснив він. – Ми заохочуємо мріяти та планувати, адже рано чи пізно така можливість дійсно стане реальною».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Реклама на поштових марках. Частина друга: українська практика

З перших випусків поштові марки незалежної України привернули увагу світової філателістичної спільноти. І не лише тому, що на мапі з’явилася ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...