Пивний бренд Coors Light розігрує серед фанатів подорожі туди, куди ведуть їхні шпалери для відеочату

Бренд Coors Light у своїй новій промокампанії знову повертається до наболілої теми віддаленої роботи. Тепер він проводить конкурс, за результатами якого п’ять переможців отримають можливість поїхати у те місце, зображення якого вони використовують як шпалери для відеочату.

Для участі треба лише завантажити на сайт своє фото з улюбленим віртуальним фоном для відеоконференцій. Переможці матимуть можливість з’їздити у місце, яке вони пасли сумними очима впродовж останніх кількох місяців. Виграну подорож можна здійснити у будь-який момент до червня 2022 року, коли всі кордони вже, напевно, будуть відкриті.

Щоб повідомити про цей конкурс, бренд випустив хвилинний ролик від продакшен-компанії Biscuit Filmworks та режисера Ноама Мурро (Noam Murro). Ролик дебютував під час вручення винагород за найкращий відеокліп MTV Video Music Awards.

Рекламне відео (теж у форматі музичного кліпу!) відкривається видовищем спустілих міських вулиць, по яких лише вітер сміття ганяє. Аж раптом починає грати оркестр і на сцену виходить головний герой, співаючи «Oh What a Beautiful Morning» Роджерса та Хаммерстайна. При краватці, але у спортивних штанях він кружляє вулицями передмістя повз підтанцьовку в обличчі єнота, який щойно спокійно рився собі у контейнері для сміття. Нарешті він витанцьовує на залите сонцем гірське пасовище у приємній компанії табунця оленів.

От тільки наприкінці кадр обривається. І ми знову бачимо головного героя, який сидить у своїй темній кімнаті у той час, як відеоконференція по краплині витягує душу з усіх її учасників. А в якості фону для відеодзвінка нинішній доповідач використовує фото того самого гірського пасовища, куди головний герой перенісся подумки.

Мрії для боротьби з депресією

Ця промокампанія є черговою спробою бренда впіймати дух нинішнього часу, коли люди місяцями сидять вдома, далеко від друзів, родини, офісу і, звісно, курортів і тому подібного.

Мета конкурсу – не лише ощасливити п’ятьох переможців, але й підбадьорити усіх інших, спонукавши їх по-новому глянути на свої шпалери для відеочату. Адже настане день, коли вони дійсно зможуть знову подорожувати і побачити ці місця наживо.

Марсело Паскоа (Marcelo Pascoa), віцепрезидент родини брендів Coors, визнає, що неможливість подорожувати може призводити до стресу та депресії. Саме тому Coors Light і радить людям не втрачати надію і пам’ятати, що всі обмеження тимчасові.

«Якщо люди знатимуть, що в них є шанс одного дня самим відвідати ті місця, які є для них джерелом натхнення, вони почуватимуться оптимістичніше, дивлячись на ці зображення, – пояснив він. – Ми заохочуємо мріяти та планувати, адже рано чи пізно така можливість дійсно стане реальною».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Видання The Drum назвало кращу зовнішню рекламу 2020

Для зовнішньої реклами 2020 рік видався особливо складним, але вона лишається престижною та креативною сферою, не поступаючись діджитал своїми позиціями.