Піджаки та шорти – ось що мережа магазинів Prisma вважає сучасним діловим костюмом

Зверху – діловий стиль, знизу – кежуал! Віддалена робота, до якої багато кому з нас довелося пристосовуватися під час карантину, дозволила офісним працівникам всього світу практично позбутися дрес-коду. Про нього згадують, хіба що коли настає час для відеоконференції. Але навіть тоді презентабельною має бути, насправді, лише верхня половина тіла. Ось чому фінська мережа магазинів одягу Prisma з допомогою агенції TBWA\Helsinki створила спеціальну лінійку того, що можна назвати сучасним діловим костюмом: піджак – зверху, а щось домашнє (або взагалі спідня білизна) – знизу. Зрештою, для нескінченних відеочатів у Zoom вистачить і цього.

Ось як ця кампанія пояснюється у супровідному відеоролику:

Тобто тепер у фінських магазинах одягу з’явилися стенди з так званою «телеколекцією».

Попит на веселіший медіаконтент

Мінні Джакола (Minni Jaakola), віцепрезидентка Prisma з питань маркетингу, зазначила: «Замість того, щоб надягати для роботи костюм, фіни зараз сидять на ділових зустрічах у лосинах, шортах з гавайським візерунком і взагалі в тому, в чому їм зручніше. Цією кампанією ми вирішили заохотити всіх вдягатися так чудернацько і так зручно, як тільки вони цього забажають, і разом з тим дати людям привід посміятися та побути диваками у цей непростий час».

Це дало свої результати, адже як показала статистика, споживачів дійсно пройняло таким сучасним діловим костюмом. Після запуску кампанії продажі одягу в мережі магазинів Prisma зросли у 16 разів (!), якщо порівняти з даними за минулий рік.

Креативна команда TBWA\Helsinki прокоментувала цю кампанію так: «Це – хороший приклад того, як бренди можуть (і повинні) пристосуватися до мінливої ситуації навколо та тих специфічних потреб, які зараз виникають у споживачів. Фінляндія наразі поступово повертається до «нової норми», плануючи протягом літа зняти більшість карантинних обмежень. Тож ми вирішили, що зараз настав як ніколи слушний час, щоб підхопити загальний позитивний настрій, адже попит на веселіший медіаконтент зараз є, вочевидь, доволі високим».

Джерело

Слід зазначити, що дизайн для відеоконференцій не обмежується одягом і може вплинути навіть на інтер’єр домашнього офісу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...

Hyundai представив екологічну колекцію одягу та аксесуарів Re: Style 2020

Капсульна колекція одягу та аксесуарів Re: Style 2020, виготовлена з використаних матеріалів і базується на успішному проєкті 2019 року. Колекція ...

Перевірка на ВІЛ-справність: кампанія MedInform Ukraine для HealthLink

У жовтні стартувала нова інформаційна кампанія від проєкту USAID HealthLink. Мета кампанії — привернути увагу чоловіків до проблеми поширення ВІЛ-інфекції ...

Пиво та страхування: коли пес є обличчям рекламної кампанії

«Поганий пес» є обличчям рекламної кампанії Budget Direct, а в кампанії Budweiser він конкурує з людиною за право володіти диваном.

Ініціатива Walk Free через популярні в YouTube жанри показує проблему сучасного рабства

Щоб показати проблему сучасного рабства, відео імітує челендж з виготовлення іграшки, майстер-клас з макіяжу та екскурсію розкішним будинком.