Піджаки та шорти – ось що мережа магазинів Prisma вважає сучасним діловим костюмом

Зверху – діловий стиль, знизу – кежуал! Віддалена робота, до якої багато кому з нас довелося пристосовуватися під час карантину, дозволила офісним працівникам всього світу практично позбутися дрес-коду. Про нього згадують, хіба що коли настає час для відеоконференції. Але навіть тоді презентабельною має бути, насправді, лише верхня половина тіла. Ось чому фінська мережа магазинів одягу Prisma з допомогою агенції TBWA\Helsinki створила спеціальну лінійку того, що можна назвати сучасним діловим костюмом: піджак – зверху, а щось домашнє (або взагалі спідня білизна) – знизу. Зрештою, для нескінченних відеочатів у Zoom вистачить і цього.

Ось як ця кампанія пояснюється у супровідному відеоролику:

Тобто тепер у фінських магазинах одягу з’явилися стенди з так званою «телеколекцією».

Попит на веселіший медіаконтент

Мінні Джакола (Minni Jaakola), віцепрезидентка Prisma з питань маркетингу, зазначила: «Замість того, щоб надягати для роботи костюм, фіни зараз сидять на ділових зустрічах у лосинах, шортах з гавайським візерунком і взагалі в тому, в чому їм зручніше. Цією кампанією ми вирішили заохотити всіх вдягатися так чудернацько і так зручно, як тільки вони цього забажають, і разом з тим дати людям привід посміятися та побути диваками у цей непростий час».

Це дало свої результати, адже як показала статистика, споживачів дійсно пройняло таким сучасним діловим костюмом. Після запуску кампанії продажі одягу в мережі магазинів Prisma зросли у 16 разів (!), якщо порівняти з даними за минулий рік.

Креативна команда TBWA\Helsinki прокоментувала цю кампанію так: «Це – хороший приклад того, як бренди можуть (і повинні) пристосуватися до мінливої ситуації навколо та тих специфічних потреб, які зараз виникають у споживачів. Фінляндія наразі поступово повертається до «нової норми», плануючи протягом літа зняти більшість карантинних обмежень. Тож ми вирішили, що зараз настав як ніколи слушний час, щоб підхопити загальний позитивний настрій, адже попит на веселіший медіаконтент зараз є, вочевидь, доволі високим».

Джерело

Слід зазначити, що дизайн для відеоконференцій не обмежується одягом і може вплинути навіть на інтер’єр домашнього офісу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...

Libresse-Body-Form-WombStories-Hero

«Табу слабшають, коли ми відкрито та відверто спілкуємося»: інтерв’ю з бренд-менеджеркою Libresse

З 2016 року бренд Libresse створює та запускає кампанії, спрямовані на руйнування стереотипів і заборон, пов’язаних із жіночою інтимною зоною. ...

Ребрендинг Blockbuster Mall от Nebo ideas agency

Пока из-за карантина торгово-развлекательные центры не работали, Nebo ideas agency работало над айдентикой для торгово-развлекательного центра Blockbuster Mall. Перед агентством ...

Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

Пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які допоможуть боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання в екран.

Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні.

Беремо і робимо. Комунікаційний перезапуск ПриватБанку

ПриватБанк — банк, який багато в чому перший. Наприклад, першим у світі зробив цифрові обкладинки для карток, першим в України надав можливість персоналізувати картки, ...