Coors Light Clone Machine пропонує «робити клонів», щоб підмінити себе на відеоконференції

Цей проєкт від агенції Leo Burnett дозволяє створювати короткі кільцеві відео на 30 секунд, щоб у цей час можна було тихенько та непомітно відволіктися від відеоконференції.

Ті, хто зараз працюють з дому, мабуть, вже втомилися від нескінченних відеодзвінків. Тому пивний бренд Coors Light пропонує вихід для тих, кому конче необхідно зробити бодай невеличку перерву та відпочити від чергового робочого зібрання. Але звісно, ніхто не хоче, щоб колеги про таке дізналися. Тому бренд разом з агенцією Leo Burnett створив Coors Light Clone Machine. Цей проєкт, запущений на спеціальному окремому мікросайті, пропонує робити кільцеві відео із записами самих себе з уважними та зосередженими обличчями, щоб ті могли підмінити вас на відеоконференції.

Чому саме 30 секунд? Тому що згідно з «дослідженнями» бренда саме стільки в середньому потрібно, щоб збігати до холодильника та прихопити пляшку пива.

Зокрема, сайт Coors Light Clone Machine пропонує тренувальне відео, показуючи, як саме треба кивати головою, щоб співбесідники вирішили, наче ви з ними згодні, як зображати ретельне конспектування чи схвальні жести, мовляв, «слушна думка».

Пивний бренд заохочує кожного зробити собі такий відеозапис, завантажити його і поставити замість фона відеоконференції. А самим тим часом піти випити пива. Такі кільцеві відео можна також публікувати у соцмережах, міряючись, хто переконливіший.

Надто виснажливі відеоконференції

Ліз Тейлор (Liz Taylor), креативна директорка міжнародного відділу Leo Burnett, пояснила, що ця ідея спала їм на думку, коли вони побачили скільки людей страждають від втоми через численні розмови у Zoom. Особливо зараз, після двох місяців віддаленої роботи.

«Coors Light завжди прагне приносити хвилини відпочинку та релаксації, – зазначила Тейлор. – Тому ми вирішили, що цей момент якнайкраще підходить для того, щоб бренд допоміг змученим відеоконференціями людям і водночас дозволив їм з гумором поставитися до ситуації, що склалася».

Механізм відеозапису на сайті був розроблений Leo Burnett спільно з технологічною агенцією Digitas. Coors Light Clone Machine лишатиметься доступною безстроково.

Звісно, є й ті, хто сумнівається, чи вдасться їм таким чином схитрувати, щоб колеги на спіймали їх на гарячому. Але тут все дійсно залежить від того, наскільки переконливим буде цифровий двійник. Наприклад, Адріано Матос (Adriano Matos), віцепрезидент Leo Burnett, зізнався, що його власний «клон» нещодавно протримався непоміченим цілих 10 хвилин під час робочого зібрання.

Загалом, це можна вважати спрощеним варіантом цифрового двійника від Метта Ріда, чий «зумбот» навіть здатен розмову підтримувати.

Джерело

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...