Привет друзьям. Дрон вместо почтового голубя (ВИДЕО)

Бывший ведущий Top Gear на BBC Джереми Кларксон снялся в 30-секундном ролике, в котором прорекламировал медиаплеер Amazon FireTV Stick.  В ролике Кларксон называет медиаплеер «лучшим, что случилось в Великобритании за все время». В качестве объяснения этому Кларксон, в частности, указывает на то, что благодаря Amazon FireTV Stick можно будет посмотреть его новое шоу The Grand Tour, а также подчеркивает наличие в плеере канала BBC, своего бывшего работодателя. Помимо этого, ведущий передал привет «старым друзьям в континентальной Европе», после чего запустил дрон с установочным оборудованием.

Напомним, что Кларксон покинул BBC вместе с соведущими Ричардом Хаммондом и Джеймсом Мэйем. Телекомпания объявила об этом в конце марта нынешнего года. После этого трио перешло на Amazon, где будет вести передачу The Grand Tour. Ее премьера состоится 18 ноября.


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/09/20/136910.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.