Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії в пресі й онлайн-ЗМІ. Ребрендинг пов’язаний з посиленням нового вектора в діяльності агентства – цифрові комунікації й інфлюенсер-маркетинг.

Діджитальні сервіси вже давно складають переважну частку в оборотах агентства. І зміна назви лише логічно завершує процес діджитальної переорієнтації компанії, яка тривала кілька років.

Media Maker

«Це ще одна важлива цеглинка в побудові єдиної екосистеми діджитал-сервісів нашої Групи, – коментує Олександр Гороховський, CEO dentsu Ukraine. – Одним із пріоритетних напрямків розвитку в агентстві Media Maker є інфлюенс маркетинг. Таким чином, ми створили в dentsu Ukraine повноцінний хаб із реалізації проєктів будь-якого рівня складності».

«У роботі з лідерами думок у нас є суттєва перевага як у групи, яка взаємодіє з комплексними медійними стратегіями рекламодавців, а не розрізненими активностями в окремих каналах. Ми розглядаємо інфлюенс маркетинг як частину медійної екосистеми, якій відводиться окрема роль у досягненні маркетингових цілей клієнта. Коректне планування KPI та їхній перформанс у рамках загального медіамікса вкрай важливі в умовах поки ще несистемного ринку інфлюенсерів», – коментує Анна Малик, Head of PR Department, Master of Integration Media Maker.


Читайте також:

Топ-10 українських Instagram-блогерів у 2020 році — дослідження HypeAuditor і dentsu Ukraine.

Як розвиватиметься бізнес після 2020: опитування dentsu Ukraine.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...