Liberty Mutual відтворила у своїй кампанії всі рекламні кліше

Небезпечні трюки! Буфонада! Ностальгія! Всі ці традиційні рекламні кліше агенція Goodby Silverstein & Partners вирішила спародіювати в новій і досить самоіронічній кампанії для страхової групи Liberty Mutual. Серію відео під назвою Something to Help You Remember створив режисер Стів Ейсон з MJZ.

Серед пародійних сценаріїв є, зокрема, абсурдна феєрія вибухів, яка у доволі комічний спосіб супроводжує типову родину з передмістя.

«Великі вибухи та людей, що проламуються крізь перепони, важко не запам’ятати, – пояснює Кем Міллер креативний директор GS&P New York. – Ми вирішили, що глядачам ситуація запам’ятається ще більше, якщо ми візьмемо весь цей екшен та запхаємо його у розслаблену домашню атмосферу, де родина спокійно обговорює страхування».

В наступному відео Liberty Mutual намагається розсмішити глядачів.

«Натхненням для цього стали рекламні кліше у великобюджетних роликах з тих, що показують під час Супербоулу. Сіль жарту в них може зводитися до того, що персонажу прилітає якийсь предмет в обличчя, але це не робить їх менш смішними. Складно втримати сміх, якщо фізична комедія реалізована добре, – розповідає Міллер. – Під час роботи над цим роликом найскладнішим для нас рішенням стало те, якого виду та розміру має бути риба, щоб нею смішно було кидати в людей. Здається, ми зупинилися на «великому лососі».

А наприкінці бренд викручує ностальгію на максимум. Тут є невеселе домашнє відео, де найкращий різдвяний подарунок – це страховка. (І більше цим дітям нічого не треба!)

А в коротших роликах можна побачити такі старовинні речі епохи Білла Клінтона як відеокасети чи звуки модему.

«Є щось неприховано сентиментальне в тому, щоб показати відкривання подарунків різдвяним ранком, – зазначає Міллер. – А оскільки ми дійсно хотіли створити вінтажну атмосферу, це відео було знято на стареньку камеру, випущену наприкінці 80-х чи на початку 90-х років».

Але навіщо ці рекламні кліше?! Навіщо глумитися над рекламою?

«Рекламних кліше існує дуже багато, і люди про них знають незалежно від того, чи замислюються вони про це свідомо, – стверджує Міллер. – Нам сподобалась ідея відвертості. Сподобалась можливість абсолютно чесно сказати глядачам про наші наміри та чому ми вдаємося до таких методів. Нам треба було, щоб вони запам’ятали про налаштування страховки, які пропонує Liberty Mutual, а історія доводить, що низький гумор є дуже ефективним. Будучи рекламістами, які й самі регулярно використовують ці кліше, сміємося ми, по суті, над собою. І, гадаю, люди здатні це оцінити.»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативну індустрію запрошують підтримати українських лікарів та науковців у боротьбі з інфодемією

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Український католицький університет (УКУ) та INSCIENCE запрошують представників креативної індустрії підтримати українських лікарів та науковців у ...

Стартовал второй этап приема конкурсных работ на международный фестиваль маркетинга и рекламы White Square

Стартовал второй этап приема конкурсных работ на фестиваль рекламы White Square

Один из крупнейших креативных фестивалей в Европе — международный фестиваль маркетинга и рекламы White Square — в 2021 году пройдет 9-11 ...

Кіно, спорт та цькування: п’ять прикладів креативного використання GIF-зображень

Ці кампанії з архівів The Work є наочним прикладом креативного та ефективного використання GIF-зображень, популярність яких за час локдауну лише зросла.

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

У вівторок, 19 січня, на молодіжному каналі MEGOGO LIVE відбудеться показ першої частини соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків», над виробництвом ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...