Соцсети в стиле ретро от манчестерского художника

Платформы вроде Instagram, Spotify и YouTube, как бы высокотехнологичны они ни были, своими корнями уходят во времена аналоговых технологий. И один художник задался вопросом: как бы они выглядели, будь они созданы в ту минувшую эпоху?

Манчестерский художник и иллюстратор Шэн Лам разработал вымышленный дизайн для крупнейших социальных медиаплатформ 2019 года, изобразив их в виде ретро-гаджетов. Он создал около десятка моделей. В том числе дисковод Facebook, кассетный плеер Spotify, поляроид Instagram и видеомагнитофон YouTube.

Каждый концепт-арт выполнен с поразительной детализацией.

Вымышленные устройства, впрочем, не носят имена своих прототипов напрямую. Все названия немного видоизменены. Так появились Phasebook, Tweeter, Potify и другие.

В более высоком разрешении все модели можно увидеть на страничке художника.

Источник

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...