Lego знімає екшн-трейлер на основі дитячої уяви

«Lego фільм» та його сиквели блискуче впоралися з завданням показати, як дитяча уява здатна створювати дивовижні світи. А нова реклама, створена власною агенцією компанії (The Lego Agency) та знята Hobby Film, повертається до цієї ідеї, хоча й в меншому масштабі, і перетворює дитячі фантазії у екшн-трейлер до фільму.

Креативна команда The Lego Agency та режисер Торбен Кельструп (Torben Kjelstrup) видали групі маленьких фантазерів набори Lego City Police та попросили їх вигадати сюжет для кінофільму, граючись із конструктором. І дітлахи видали чимало ідей, які потім компанія Lego перетворила на неймовірний екшеновий трейлер для «фільму-пограбування, який раптом стає мюзиклом». У ньому можна побачити титанову рибину, діамант вартістю у три мільярди-трильйони доларів, інцидент з льодяником, великі тачки та ще багато іншого.

Діти та режисери – одна команда

Том Рікард (Tom Rickard), гендиректор Hobby Film, розповів, що процес роботи над трейлером вимагав хорошої командної роботи від усіх учасників: «Під час нашої першої зустрічі ми й гадки на мали, який фільм зніматимемо, тож нам довелося попрацювати, щоб якось розпланувати всю кампанію та історію, яку ми будемо візуалізувати. І кожен, хто сидів тоді за столом, погодився, що ми не повинні махлювати. Ми не будемо самі втручатися у сценарій. Ми лише слідуватимемо за уявою дітей».

А режисер Кельструп зізнався: «Не стану заперечувати: у нас було чимало побоювань, коли ми передали весь контроль над креативом групці восьмирічних дітей. Ми, режисери, відомі тим, що дуже неохоче віддаємо контроль у чужі руки. Але потім ми почали за ними записувати і побачили, що діти в процесі гри здатні вирішувати поставлені завдання».

Рікард також додав, що кастинг був вирішальною частиною процесу: «Спочатку ми намагалися знайти таких дітей, які б вигадували найбожевільніші історії. Але, прислухавшись до них, ми зрозуміли, що навіть ті діти, які зовсім трішечки дивакуваті, можуть бути неймовірно кумедними. А тихі та задумливі виявилися здатні тихою сапою весь сюжет з ніг на голову перевернути. У декого з них був просто неперевершений талант оповідача, і вони всьому могли знайти логічне завершення».

Дебс Джеррард (Debs Gerrard), креативна директорка The Lego Agency, зазначила: «Ми переконані, що кожна дитина має вроджений талант до вирішення завдань. Тому ми хотіли втілити у життя те, як діти використовують творчий підхід, щоб з нашим новим конструктором ловити злочинців».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...