Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. Створену сторінку бізнес може використовувати для реклами в Instagram, Facebook або в email-розсилках, таким чином, переводячи продаж gift cards з offline в online.

Мета проєкту — видозмінити культуру дарування за допомогою gift cards. За словами кофаундера Upfront Олексія Шевченка, на створення подібного проєкту надихнув приклад Заходу, де такий формат вже давно користується популярністю.

«Ми хотіли зробити продукт, який допоможе малому бізнесу пережити карантин. Подивилися на досвід інших, та помітили, що в США з’явилися сайти-агрегатори, на яких представлені електронні подарункові карти офлайн бізнесів — ресторанів, кафе, салонів краси. Надихнувшись таким прикладом, вирішили піти трохи далі та надати можливість кожному бізнесу створити свою окрему сторінку під свої сертифікати. Тепер всі хто продавав подарункові карти за прилавком або в спеціалізованих маркетплейсах можуть продавати їх онлайн без додаткових вкладень».

Сервіс Upfront представлений в форматі онлайн-конструктора, де власники бізнесу самі можуть створити сайт та запустити продаж сертифікатів під своїм брендом, контролюючи що, кому і як вони продають. За допомогою такого інструменту підприємці можуть залучати покупців з рекламних каналів, розширюючи свою аудиторію тими, хто раніше не були знайомі з брендом.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

Щоб розпочати роботу з платформою потрібно:

  • зареєструватися на платформі
  • додати інформацію про сертифікати, вказати ціну, термін дії, підібрати дизайн та приєднати платіжну систему
  • запустити промо-кампанію

Клієнти зможуть обміняти сертифікат шляхом озвучування промокоду або пред’явлення QR-коду.

Після продажу, оплата, за вирахуванням комісії, відправляється на карту власника бізнесу. Реєстрація на сервісі безкоштовна, стягується лише комісія з продажів.


Читайте також: Команда дослідників з Массачусетського технологічного інституту створила пристрій, який відстежує, у якій позі людина спить. Його можна використовувати, наприклад, для моніторингу прогресування хвороби Паркінсона, оскільки при ній людина втрачає здатність перевернутися з боку на бік у ліжку.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.