Хто вірить в “молодих левів”? Стала відома організація, яка надає бриф учасникам Конкурсу Молодих Креаторів Young Lions.

Ти вже готуєшся до участі у неймовірному конкурсі молодих креаторів Young Lions Competitions? Чи все ще вагаєшся?

В будь-якому випадку, у нас є декілька надихаючих та запалюючих новин.

По-перше, кількість учасників постійно збільшується, і водночас зростають шанси сформувати призовий фонд у розмірі €5 500. Нагадуємо, зареєструватися на конкурс можна до 12 квітня 2019 року включно. Долучайся й ти, це буде незабутньо!

По друге, трохи відкриємо завісу таємничості і познайомимо тебе  із організацією, яка надає бриф для учасників всіх трьох категорій конкурсу.

Цього року бриф на розробку креативного рішення для учасників надасть ЮНІСЕФ.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює у найважчих регіонах для допомоги найбільш вразливим дітям. Організація працює у 190 країнах і територіях для кожної дитини, щоб забезпечити кращий світ для всіх. Більше інформації про ЮНІСЕФ та їх роботу з дітьми: www.unicef.org.ua. За діяльністю ЮНІСЕФ можна слідкувати у Twitter та Facebook.

Таким чином, створюючи свою конкурсну роботу, твоя команда долучається до соціальної місії світового значення! Якої саме – поки що не можемо розповісти, до 19 квітня ця інформація цілком таємна.

Нагадуємо, що для якнайкращого втілення своїх творчих задумів, конкурсанти зможуть використовувати стокові фото та відео за потреби. Доступ до таких матеріалів буде надано ексклюзивним контент-провайдером Depositphotos з першого – по останній день проведення конкурсу.

Не втомлюємося нагадувати:

  • про таймінг: зареєструватися на конкурс можна до 12 квітня включно.

До 17 квітня потрібно сплатити вартість участі у конкурсі. 19 квітня на сторінці https://www.facebook.com/events/400884780476796/ в режимі онлайн трансляції буде здійснено дебрифінг.

  • про команду: ви маєте виступати в конкурсі єдиною креативною командою з двох осіб. Сподіваємось, ти вже точно знаєш, хто буде той другий талановитий креативний однодумець – часу все менше.
  • про брифи. Для того, щоб всі учасники змагались у рівних умовах – бриф всіх конкурсних категорій буде розкрито лише 19 квітня о 15:00.

Щойно ви отримаєте бриф та пройдете онлайн-дебрифінг з замовником, у вас буде рівно 24 години на розробку та реалізацію креативної роботи у категоріях PRINT та DESIGN. Для категорії FILM надається трохи більше часу – всього 48 годин.

  • про спеціальне обладнання та ПЗ: відмінністю українського онлайн-конкурсу від каннського є лише те, що на фестивалі в Каннах учасникам надається все необхідне технічне обладнання та програмне забезпечення для участі в конкурсі. Тож для участі в українському відбірковому конкурсі, вам необхідно користуватись власним технічним і програмним забезпеченням.
  • більше інформації: шукай у своїй електронній скриньці – нові матеріали надсилаються зареєстрованим учасника майже щодня, також інформація регулярно оновлюється на сторінці заходу у ФБ (https://tinyurl.com/y5dwy3yq).

Зворотній відлік пішов! Реєструйся вже зараз! Покажи свій креатив!

Офіційна веб-сторінка конкурсу – http://creativity.in.ua/ylc

Офіційні правила участі – http://creativity.in.ua/ylc/tcc/

 

 

 

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться 13-19 травня

13 травня Фестиваль американського кіно «Незалежність» відкриється у кінотеатрі «Жовтень» і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

У Дніпрі відбудеться фестиваль креативних індустрій House of Europe Festival

У Дніпрі відбудеться фестиваль креативних індустрій House of Europe Festival

15-16 травня в Центрі сучасної культури у Дніпрі проходитиме фестиваль креативності та підприємництва House of Europe Festival. Лекції й консультації ...

Чорний ящик та впарювання цеглини: 15 найкреативніших рекрутингових кампаній

Традиційні рекрутингові стратегії нерідко обертаються для компаній тим, що найталановитіші кандидати вислизають у них крізь пальці. Кадрова реклама не повинна ...