Головні тренди SMM у 2020: месенджери та еволюція старих платформ

Головні інсайти з онлайн-вебінару Францішака Вячорки про ключові SMM-тренди, нові платформи та алгоритми. Франак Вячорка — випускник American University у Вашингтоні й Варшавського університету, віцепрезидент Digital Communication Network, аналітик цифрових стратегій U.S. Agency for Global Media, Vaclav Havel Fellow на Радіо Свобода.

Месенджери — головний тренд на десятиріччя. Це платформи не тільки для приватного спілкування, а й для самореалізації.

Facebook, Instagram і Whatsapp збираються зробити одну спільну аплікацію. Там побачимо схожі функції з Telegram: канали та підписка.

Треба обирати: Telegram — більш інноваційна платформа, чи Viber — для людей, які звикли до більш класичної комунікації.

Чекаємо на нові фішки від Whatsapp, Telegram, Messenger: лайфстріми, відео/аудіо лайфстрими, можливість відеоконференцій. Всі боротиметься за увагу та час людей.

Doubletake — програма, на якій можна одночасно записувати відео з двох камер. Зроблена під нові IPhone і Samsung.

Найкращий інструмент для піару: Twitter нещодавно запустив Stories, вже є на YouTube і незабаром з’явиться на Linkedin. Навіть Google обіцяє запустити цю функцію.

Час порталів, які покривають все — минув. Немає сенсу писати про всі новини. Краще збудувати еко-систему каналів на різні теми й на різні цільові групи. Пам’ятайте: багато і маленького замість великого і потужного.

Повну інформацію про тренди SMM 2020 у відео або за посиланням:

Читайте також: 10 головних наукових проривів 2020 року за версією MIT Technology Review.

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.