Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої масштабної кампанії основні показники сервісу зросли зросли на 40% в середньому. Але деякі регіони залишили стабільну динаміку та потребували більш індивідуального підходу.

Тому Uklon та IAMIDEA вирішили запустити нову, регіональну кампанію, на створення якої у агенції було лише два тижні.

Наразі сервіс пропонує новим користувачам додатку знижки — 50% або 99% на перші поїздки. В агенції працювали з інсайтом про те, що більшість людей сприймає подібні акції як рекламні маніпуляції і давно навигадувала прийомчиків, як «обійти систему» собі на користь. Хтось хоче підключити декілька номерів, щоб отримати більше поїздок «за просто так», а інший хоче встановити додаток, викатати промокоди і видалити.

Та оскільки головна стратегія бренду — дати людям можливість жити за власними правилами, то і такі хуліганства можна підтримати. За 10 днів IAMIDEA та 120 seconds production розробили та зняли серію преролів і створили серію віжуалів, у яких дозволили «хакнути систему», а Uklon повністю підтримує їх у цьому. Бо твій рух — твої правила.

Переглянути кейс детальніше можна за посиланням.

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA
Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA
Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

А для натхнення пропонуємо вам ось що: організатори Cannes Lions підготували добірку кампаній, які відзначилися новаторськими техніками та майстерністю анімації. Тут можна побачити теплі різдвяні історії в стилі Pixar, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців. А очолює цей список одна з найбільш відомих рекламних кампаній, створених за останні роки – Viva La Vulva від Libresse.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...