Найдовший у світі музичний кліп завершився, нескінченне соло на бас-гітарі почалося

Гурт Twenty One Pilots нещодавно завершив свій найдовший у світі музичний кліп (а обіцяли взагалі нескінченний!), який потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Музиканти вели на YouTube стрімінг музичного відео на свою пісню Level of Concern, збираючи його з користувацького контенту, надісланого шанувальниками спеціально для кліпу. Всього до відео увійшло понад 162000 записів, отриманих від фанатів.

Над цим проєктом разом із музикантами з Twenty One Pilots працювала відеоплатформа Imposium. Кожні 3 хвилини 40 секунд вона генерувала новий кліп з фанатського футажу і приєднувала його до попереднього. Звісно, перш ніж додавати відео у трансляцію, спеціальна команда модераторів його спочатку переглядала.

Найдовший у світі музичний кліп тривав 4264 години, 10 хвилин і 25 секунд, тобто майже 178 днів, доки барабанщик Джош Дан «випадково» не висмикнув кабель з розетки.

Таким чином зібраний з миру по нитці кліп до пісні Level of Concern став найдовшим музичним відео усіх часів. Попереднє відео-рекордсмен в цій категорії нараховувало лише 24 години. Це був кліп Happy на пісню Фаррелла Вільямса.

Штучний інтелект продовжує естафету

Навіть найвідданіші своїй справі музиканти мусять час від часу облишити інструменти та відпочити. Але завдяки штучному інтелекту на YouTube тепер можна почути соло на бас-гітарі, яке триває і триває. Щоб створити його студія Dadabots використала рекурентну нейронну мережу, яка й генерує це гітарне соло.

Команда Dadabots, Сі Джей Карр та Зак Зуковскі, натренували нейромережу на музиці Адама Нілі, точніше на двох годинах його бас-гітарних імпровізацій.

Методом спроб і помилок Карр та Зуковскі обмежили набір даних переважно швидким перебором гітарних струн, оскільки нейромережа надавала очевидну перевагу швидкому темпу музики. За словами команди Dadabots, це покращило якість звуку, а нескінченне соло на бас-гітарі, згенероване штучним інтелектом, набуло швидкого лихоманкового звучання.

Втім команда зазначає, що часом може здатися наче грають одночасно дві гітари.

Джерело 1, 2

Нескінченна музика, схоже, є досить популярною темою цього року…

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.