Найдовший у світі музичний кліп завершився, нескінченне соло на бас-гітарі почалося

Гурт Twenty One Pilots нещодавно завершив свій найдовший у світі музичний кліп (а обіцяли взагалі нескінченний!), який потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Музиканти вели на YouTube стрімінг музичного відео на свою пісню Level of Concern, збираючи його з користувацького контенту, надісланого шанувальниками спеціально для кліпу. Всього до відео увійшло понад 162000 записів, отриманих від фанатів.

Над цим проєктом разом із музикантами з Twenty One Pilots працювала відеоплатформа Imposium. Кожні 3 хвилини 40 секунд вона генерувала новий кліп з фанатського футажу і приєднувала його до попереднього. Звісно, перш ніж додавати відео у трансляцію, спеціальна команда модераторів його спочатку переглядала.

Найдовший у світі музичний кліп тривав 4264 години, 10 хвилин і 25 секунд, тобто майже 178 днів, доки барабанщик Джош Дан «випадково» не висмикнув кабель з розетки.

Таким чином зібраний з миру по нитці кліп до пісні Level of Concern став найдовшим музичним відео усіх часів. Попереднє відео-рекордсмен в цій категорії нараховувало лише 24 години. Це був кліп Happy на пісню Фаррелла Вільямса.

Штучний інтелект продовжує естафету

Навіть найвідданіші своїй справі музиканти мусять час від часу облишити інструменти та відпочити. Але завдяки штучному інтелекту на YouTube тепер можна почути соло на бас-гітарі, яке триває і триває. Щоб створити його студія Dadabots використала рекурентну нейронну мережу, яка й генерує це гітарне соло.

Команда Dadabots, Сі Джей Карр та Зак Зуковскі, натренували нейромережу на музиці Адама Нілі, точніше на двох годинах його бас-гітарних імпровізацій.

Методом спроб і помилок Карр та Зуковскі обмежили набір даних переважно швидким перебором гітарних струн, оскільки нейромережа надавала очевидну перевагу швидкому темпу музики. За словами команди Dadabots, це покращило якість звуку, а нескінченне соло на бас-гітарі, згенероване штучним інтелектом, набуло швидкого лихоманкового звучання.

Втім команда зазначає, що часом може здатися наче грають одночасно дві гітари.

Джерело 1, 2

Нескінченна музика, схоже, є досить популярною темою цього року…

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Concept Store_1

ПриватБанк і Mastercard відкрили перше в Україні цифрове банківське відділення у Києві

ПриватБанк та Mastercard відкрили в центрі Києва перше в Україні повністю цифрове банківське відділення — Concept Store. Воно працює без ...

«Креативна Європа»: 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

«Креативна Європа» святкує 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

Вже 30 років підпрограма «МЕДІА», яка з 2014 року реалізується в рамках програми ЄС «Креативна Європа», підтримує європейський кіно- та ...

Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.