Гурт Twenty One Pilots запустив нескінченний музичний кліп

Для свого музичного треку «Level of Concern» гурт Twenty One Pilots запустив нескінченний музичний кліп. Ця трансляція наживо ніколи не зупиняється!

Відео, задумане режисером Джейсоном Цадою (Jason Zada) та створене за допомогою платформи Imposium, було опубліковане 22 червня. І ті, хто час від часу зазирали на цей канал YouTube, могли побачити, що пісня, яка супроводжується невпинним потоком мінливих зображень та жвавою дискусією в чаті, дійсно все ще триває.

Це щось на кшталт нескінченної вечірки, до якої приєднуються все нові й нові люди. Але тут завжди можна поглянути на щось новеньке і відчути себе частиною спільноти.

Гра в загадки

Ця концепція вперше була озвучена за допомогою загадкового 24-годинного відео, яке було опубліковане 12 червня. В ньому можна було побачити різноманітні зображення на телеекрані, а глядачам пропонували зателефонувати за вказаним номером. Як, наприклад, у цьому тизері під назвою «Починати тут»:

По суті, це була гра, а телефонний номер дозволяв розгадати перше кодове слово. Наступну підказку можна було отримати на сайті гурту Twenty One Pilots у вигляді добірки зображень, відео- та звукозаписів. Всього кодових слів було 20: якесь можна було розгледіти у відео, якщо поставити його на паузу, якесь – знайти у спектрограмі аудіофайлу. Ще одне можна було витягти з битого фотофайлу, який треба було відкрити у текстовому редакторі, щоб побачити координати, які вводяться у Google Карти…

Ті наполегливі фанати, які знаходили всі 20 кодових слів, отримували можливість завантажити власний контент для створення кліпу до пісні «Level of Concern», таким чином роблячи власний внесок у нескінченний музичний кліп та гарантуючи, що ця трансляція ніколи не скінчиться.

Музиканти гурту пояснили свій задум так:

Але оскільки не кожному вистачить терпіння розгадувати загадку за загадкою, інші учасники вже встигли назвати в коментарях всі кодові слова. Тож особливо нетерплячі можуть скористатися готовими відповідями.

Трек «Level of Concern» був записаний в умовах карантину, і він став першою музичною композицією, створеною гуртом Twenty One Pilots після 2018 року. Цей кліп зібрав аудиторію в 150 мільйонів глядачів.

Кошти, зібрані завдяки цій пісні, будуть передані у міжнародний фонд Crew Nation. Фонд надає підтримку тим музикантам, яких пандемія зачепила особливо сильно через заборону живих концертів.

Джерело

Музичний кліп – не завжди коротка форма.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Україні з’явився бренд комбінезонів із зображенням картин українських митців OVERALL

Інтеграцію витворів мистецтва можна спостерігати в рекламних кампаніях світових брендів, в архітектурі, в кінематографі та інших сферах. Їхній перелік кожного дня доповнюється. Однак, найбільш ...

Компанія ІDS Borjomi Ukraine презентувала новинку — Morshynska plus AntiOxi Water

Природна «Моршинська» + сучасні інновації = мінеральна вода з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water. Компанія ІDS Borjomi Ukraine ...

Легендарний бренд снеків Cheetos доступний в Україні

Оновлення в лінійці брендів PepsiCo в Україні — вже з лютого цього року популярні у всьому світі кукурудзяні снеки Cheetos ...

Анімація WWF показує, що за останні 200 років океан став надто шумним місцем для китів

Доля морських ссавців, для яких через діяльність людини океан став надто шумним місцем (особливо для китів), зображена у зворушливому анімаційному відео.

Ковідний диван і табурет із газет: чудернацькі меблі як витвір мистецтва

Химерні віртуальні об’єкти, невидиме під дощем крісло та ковідний диван: щось із цього спокійно можна використовувати, а на щось – страшно сідати.

Робопса Spot обладнають пейнтбольним маркером і запустять в художню галерею

Арт-група MSCHF («місчіф») обладнає робопса Spot пейнтбольним маркером і запустить його в художню галерею. І передасть керування ним всім бажаючим.