Британський благодійний арт-проєкт пропонує 49 скульптур для розфарбовування

Вчора у Бірмінгемі з’явилася масштабна публічна арт-інсталяція під назвою «Вдячність» (Gratitude). Вона запрошує художників та підприємців висловити свою подяку ключовим групам працівників під час пандемії і, насамперед, медикам Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS). Зробити це можна за допомогою 49 скульптур для розфарбовування, створених організацією Wild in Art.

Всім цим скульптурам було надано безлику людську форму, оскільки їх планують використати в якості чистого полотна для робіт художників з усіх куточків Великобританії. Митцям пропонується прикрасити кожну таку скульптуру малюнком, який вшановує ключових працівників і розповідає історію цього непростого року. Остаточний список художників ще не затверджено, тому кожен британський митець може подати заявку на участь разом зі своїм варіантом оздоблення скульптури.

Зображення ключових працівників, які стоять разом, але на відстані один від одного – типова картина для наших часів. Соціальне дистанціювання і водночас спільна справа.

Арт-проєкт також запрошує бренди, компанії та окремих людей ставати спонсорами цих скульптур, жертвуючи кошти на благодійність та співпрацюючи з художниками. Першим спонсором стала компанія Atlantic Pacific Global Logistics, яка долучилася і до організаційної сторони проєкту.

Відкриття благодійного заходу відбулося на базі Бірмінгемського музею та художньої галереї. Три з цих 49 скульптур для розфарбовування вже було прикрашено місцевими художниками Амрітом Сінгхом (Amrit Singh), Джесс Перрін (Jess Perrin) та Нішею Гровер (Nisha Grover).

Плани на майбутнє

Остаточну версію арт-інсталяції, коли всі 49 скульптур будуть розфарбовані, можна буде побачити 5 липня 2021 року. Після цього вони вирушать у тур містами Великобританії, а восени 2021 року їх продадуть з аукціону. Кошти буде передано асоціації NHS Charities Together.

Організація Wild in Art пояснила, що ця інсталяція є своєрідним «запрошенням до роздумів».

Бен Рід (Ben Reed), креативний директор Wild in Art, висловив надію, що кожен зможе відчути якусь спорідненість хоча б з однією з цих 49 скульптур.

Амріт Сінгх зазначив, що для художників це є «хорошою нагодою висловити свою вдячність за допомогою мистецтва та креативного сторітелінгу».

А його колега-художниця Джесс Перрін вбачає у цій колекції фігур символ того, що після всього, що відбулося, суспільство об’єднується знову.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

«Нас надихнула відсутність очевидного в київському просторі»: засновниці «Читати Київ» про ідею та місію проєкту

Одним з лауреатів, які отримали Премію Українського культурного фонду, став проєкт «Читати Київ». Його особливістю і двигуном стала небайдужість до ...