Британський благодійний арт-проєкт пропонує 49 скульптур для розфарбовування

Вчора у Бірмінгемі з’явилася масштабна публічна арт-інсталяція під назвою «Вдячність» (Gratitude). Вона запрошує художників та підприємців висловити свою подяку ключовим групам працівників під час пандемії і, насамперед, медикам Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS). Зробити це можна за допомогою 49 скульптур для розфарбовування, створених організацією Wild in Art.

Всім цим скульптурам було надано безлику людську форму, оскільки їх планують використати в якості чистого полотна для робіт художників з усіх куточків Великобританії. Митцям пропонується прикрасити кожну таку скульптуру малюнком, який вшановує ключових працівників і розповідає історію цього непростого року. Остаточний список художників ще не затверджено, тому кожен британський митець може подати заявку на участь разом зі своїм варіантом оздоблення скульптури.

Зображення ключових працівників, які стоять разом, але на відстані один від одного – типова картина для наших часів. Соціальне дистанціювання і водночас спільна справа.

Арт-проєкт також запрошує бренди, компанії та окремих людей ставати спонсорами цих скульптур, жертвуючи кошти на благодійність та співпрацюючи з художниками. Першим спонсором стала компанія Atlantic Pacific Global Logistics, яка долучилася і до організаційної сторони проєкту.

Відкриття благодійного заходу відбулося на базі Бірмінгемського музею та художньої галереї. Три з цих 49 скульптур для розфарбовування вже було прикрашено місцевими художниками Амрітом Сінгхом (Amrit Singh), Джесс Перрін (Jess Perrin) та Нішею Гровер (Nisha Grover).

Плани на майбутнє

Остаточну версію арт-інсталяції, коли всі 49 скульптур будуть розфарбовані, можна буде побачити 5 липня 2021 року. Після цього вони вирушать у тур містами Великобританії, а восени 2021 року їх продадуть з аукціону. Кошти буде передано асоціації NHS Charities Together.

Організація Wild in Art пояснила, що ця інсталяція є своєрідним «запрошенням до роздумів».

Бен Рід (Ben Reed), креативний директор Wild in Art, висловив надію, що кожен зможе відчути якусь спорідненість хоча б з однією з цих 49 скульптур.

Амріт Сінгх зазначив, що для художників це є «хорошою нагодою висловити свою вдячність за допомогою мистецтва та креативного сторітелінгу».

А його колега-художниця Джесс Перрін вбачає у цій колекції фігур символ того, що після всього, що відбулося, суспільство об’єднується знову.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Adobe MAX 2020 Creativity Conference

З 20 по 22 жовтня відбудеться Adobe MAX 2020 Creativity Conference

Цього року Adobe MAX 2020 Creativity Conference пройде онлайн і безкоштовно. На конференції планується понад 350 сесій і майстер-класів, виступи ...