Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today».

Організатори виставки шукають digital- і sound-художників, щоб разом з ними подивитися на світ під іншим кутом та побудувати безліч реальностей. У підсумку, онлайн-експозиція проєкту буде створена в форматі гри, в процесі якої глядач пройде свій унікальний шлях, кожним рішенням впливаючи на онлайн-простір.

Для подачі на участь у виставці шукаються:

  • VR / AR / MR art;
  • інтерактивні цифрові інсталяції;
  • відео / аудіо арт;
  • 3D art (фото, картини, скульптури);
  • game art;
  • web art;
  • проєкти, створені AI або за його допомогою.

Якщо ви не художник, але у вас є, що сказати на задану тему науковою мовою або мовою технологій, пишіть на пошту [email protected].

Умови участі:

  • ніякого внеску при реєстрації;
  • ніяких обмежень по місцю проживання, віку, статі, художньому стилю та досвіду;
  • єдина умова — ви повинні бути автором роботи і вона повинна бути виконана в зазначених вище техніках.

Дедлайн подачі заявки: 07 березня 2021 року

Щоб подати заявку, потрібно заповнити форму за цим посиланням.

Організатор онлайн-виставки цифрового мистецтва «Forever is our today» — Avangarden cultural agency. Агентство займається організацією культурних проєктів та PR-супроводом. Формує додаткову цінність бренду через колаборації бізнесу і мистецтва.

Avangarden.gallery — онлайн-галерея для експозицій і продажу цифрового мистецтва. Мета платформи — підтримка і розвиток медіамистецтва в Україні.


Читайте також:

Вже незабаром в Україні з’явиться мобільний додаток Cittart для пошуку, купівлі та продажу мистецтва. Наразі триває попередня реєстрація для всіх, хто хоче першими дізнатися про реліз додатку, а також для художників, які хочуть розміститися на платформі. Про історію створення, функціонал та особливості додатку ексклюзивно для Creativity.ua розповіла Дарина Мо Мот, засновниця Cittart.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.