Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Нові гаджети створюються постійно, і натовп юних відеоблогерів з нетерпінням чекає можливості їх розпакувати. Це змусило технологічну компанію Adzooma замислитися: чи здатен штучний інтелект «спрогнозувати» найпопулярніші гаджети та іграшки-бестселери 2020?

Щоб з’ясувати це питання, компанія Adzooma скористалася GPT-2, текстовим генератором з відкритим кодом. У нього було завантажено дані про найпопулярніші гаджети та іграшки останніх 50 років. Завдяки цьому генератор зміг «уявити» список продуктів, які, імовірно, стали б бестселерами в 2020 році.

Результати виявилися… неоднозначними. Щось люди, певно, змели б з полиць магазинів, а щось обходили б десятою дорогою.

Найцікавіші уявні іграшки-бестселери 2020 року Adzooma спробувала візуалізувати.

Tear It Out!

Блискуче поєднання класичних ляльок та схеми облисіння! Якщо стратегічне вискубування волосся – саме те, чим ви мріяли зайняти себе, тоді ця гра для вас. Тільки пильнуйте, щоб у вас шарики за ролики не закотилися в процесі.

Hairy Babies

Волохаті немовлята бувають чотирьох кольорів, характерних для хутра єті. Чудовий подарунок для будь-якої дитини, яку ви не хочете порадувати! Вони гнучкі, анатомічно правильні, мають милі кирпаті носики та оченята холоднокровного вбивці. Треба лише замикати їх на ніч якомога надійніше (ланцюг та навісний замок йдуть в комплекті).

Pocketwatch Pro

Посунься, iPhone, хіпстери йдуть! Оновіть свій кишеньковий годинник до версії 21 століття. Це – чудове поєднання стилю стімпанку з усім тим, що користувачеві потрібно від смартфона чи смарт-годинника.

The Oasis Project

Опиніться у своєму власному віртуальному світі за допомогою проєкту «Оазис», позбудьтеся стресу реального світу і створіть таке життя, про яке ви раніше могли лише мріяти. Завжди хотіли віллу біля моря з виходом на приватний пляж? Хай буде так! Мріяли завести триста пухнастих кошенят? Чом би й ні! Робіть, що хочете, але будьте обережні – «Оазис» викликає звикання і ви можете взагалі не забажати повертатися звідти в реальність…

Amazon Homebrew

А оцей продукт дійсно заслуговує на існування! Завантажте додаток, вкажіть інгредієнти і спостерігайте, як вариться ваше крафтове пиво на замовлення. Після чого його буде доставлено вам прямо до дверей (або перекинуто через паркан, якщо ви не вдома).

Джерело

Нинішні штучні інтелекти взагалі багато що вміють, окрім як генерувати іграшки-бестселери 2020. Навіть на Євробаченні виступати. Або подавати ідеї для двіжух, як це робить REVO kAIf, розроблений ISD Group (до речі, теж на основі GPT-2).

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #037

Добірка креативних рекрутингових кампаній. Інсайти з вебінару про контент-стратегію в SMM. Гумор у комунікації брендів. А також цікаві книги від ...

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.