Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Нові гаджети створюються постійно, і натовп юних відеоблогерів з нетерпінням чекає можливості їх розпакувати. Це змусило технологічну компанію Adzooma замислитися: чи здатен штучний інтелект «спрогнозувати» найпопулярніші гаджети та іграшки-бестселери 2020?

Щоб з’ясувати це питання, компанія Adzooma скористалася GPT-2, текстовим генератором з відкритим кодом. У нього було завантажено дані про найпопулярніші гаджети та іграшки останніх 50 років. Завдяки цьому генератор зміг «уявити» список продуктів, які, імовірно, стали б бестселерами в 2020 році.

Результати виявилися… неоднозначними. Щось люди, певно, змели б з полиць магазинів, а щось обходили б десятою дорогою.

Найцікавіші уявні іграшки-бестселери 2020 року Adzooma спробувала візуалізувати.

Tear It Out!

tear it out hires 768x768 1 - Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Блискуче поєднання класичних ляльок та схеми облисіння! Якщо стратегічне вискубування волосся – саме те, чим ви мріяли зайняти себе, тоді ця гра для вас. Тільки пильнуйте, щоб у вас шарики за ролики не закотилися в процесі.

Hairy Babies

hairy babies hires 768x768 1 - Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Волохаті немовлята бувають чотирьох кольорів, характерних для хутра єті. Чудовий подарунок для будь-якої дитини, яку ви не хочете порадувати! Вони гнучкі, анатомічно правильні, мають милі кирпаті носики та оченята холоднокровного вбивці. Треба лише замикати їх на ніч якомога надійніше (ланцюг та навісний замок йдуть в комплекті).

Pocketwatch Pro

pocketwatch hires 768x768 1 - Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Посунься, iPhone, хіпстери йдуть! Оновіть свій кишеньковий годинник до версії 21 століття. Це – чудове поєднання стилю стімпанку з усім тим, що користувачеві потрібно від смартфона чи смарт-годинника.

The Oasis Project

oasis hires 768x768 1 - Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Опиніться у своєму власному віртуальному світі за допомогою проєкту «Оазис», позбудьтеся стресу реального світу і створіть таке життя, про яке ви раніше могли лише мріяти. Завжди хотіли віллу біля моря з виходом на приватний пляж? Хай буде так! Мріяли завести триста пухнастих кошенят? Чом би й ні! Робіть, що хочете, але будьте обережні – «Оазис» викликає звикання і ви можете взагалі не забажати повертатися звідти в реальність…

Amazon Homebrew

amazon homebrew hires 768x768 1 - Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

А оцей продукт дійсно заслуговує на існування! Завантажте додаток, вкажіть інгредієнти і спостерігайте, як вариться ваше крафтове пиво на замовлення. Після чого його буде доставлено вам прямо до дверей (або перекинуто через паркан, якщо ви не вдома).

Джерело

Нинішні штучні інтелекти взагалі багато що вміють, окрім як генерувати іграшки-бестселери 2020. Навіть на Євробаченні виступати. Або подавати ідеї для двіжух, як це робить REVO kAIf, розроблений ISD Group (до речі, теж на основі GPT-2).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Creative Digest CIAU. Випуск #008

Кампанія з виявлення фейків. Новий спосіб турботи про екологію. Оновлені функції Facebook. Та повернення LIONS Live! Чао, креатори! В ефірі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.