Понад мільйон шматочків: Повітряні сили США створили всім пазлам пазл

Ряд брендів споживацьких товарів нещодавно випустив власні пазли, щоб розважити свою аудиторію під час карантину. Але американські військові вирішили не розмінюватися на дрібниці та перевершити їх усіх своїм внеском у цей жанр. Догнати та перегнати. Разом з агенцією GSD&M та студією Active Theory Повітряні сили США явили публіці віртуальний пазл «Million Piece Mission» абсолютно неймовірного розміру (понад мільйон шматочків!) і запросили любителів пазлів з усього світу разом спробувати зібрати його.

Цей пазл, який складається з 1,2 мільйона шматочків, було створено з картинки на 1,03 гігапікселів (тобто 1,03 мільярди пікселів), на якій зображений четвертий корпус Національного музею Повітряних сил США.

Цей пазл поділяється на тисячі менших блоків, які гравці можуть збирати окремо та змагатися за бали в рейтингу, який оновлюється в реальному часі. Звісно, деякі фрагменти цього пазла набагато складніші за інші. Бали нараховуються за кількість припасованих на місце шматочків, за кількість часу, який знадобився, щоб зібрати ту чи іншу секцію, та за складність зображення.

Складати цей пазл можна як гість, або зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткового контенту. Наприклад, до цікавих фактів, які зазвичай можна дізнатися, лише особисто відвідавши музей. Ну й, звісно, легкий підтекст рекрутингової кампанії тут теж є.

Кому під силу скласти такий пазл?

Майор Росс МакНайт, речник Повітряних сил США, пояснив, що «Місія на мільйон шматочків» є цікавим та інтерактивним способом відвідати Національний музей Повітряних сил США і водночас дізнатися про кар’єрні можливості. Місія зі складання такого пазла вимагає від гравців хорошої мотивації, уміння діяти незалежно від інших, міцної психіки та уважності до деталей. Тобто всього того, що, власне, й вимагається від майбутніх службовців Повітряних сил.

А креатори з агенції GSD&M зазначили, що у цей час школи та літні табори зачинені й лишається не так вже багато місць, куди можна вибратися з друзями чи родиною. Тож вони сподіваються, що такий пазл дасть людям заняття, за яким можна приємно провести час разом, зібравшись в одній кімнаті чи будучи на різних кінцях країни один від одного. Зрештою, воно й не дивно, що Повітряні сили США задалися метою створити найбільш технологічно розвинений пазл у світі.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.