Понад мільйон шматочків: Повітряні сили США створили всім пазлам пазл

Ряд брендів споживацьких товарів нещодавно випустив власні пазли, щоб розважити свою аудиторію під час карантину. Але американські військові вирішили не розмінюватися на дрібниці та перевершити їх усіх своїм внеском у цей жанр. Догнати та перегнати. Разом з агенцією GSD&M та студією Active Theory Повітряні сили США явили публіці віртуальний пазл «Million Piece Mission» абсолютно неймовірного розміру (понад мільйон шматочків!) і запросили любителів пазлів з усього світу разом спробувати зібрати його.

Цей пазл, який складається з 1,2 мільйона шматочків, було створено з картинки на 1,03 гігапікселів (тобто 1,03 мільярди пікселів), на якій зображений четвертий корпус Національного музею Повітряних сил США.

Цей пазл поділяється на тисячі менших блоків, які гравці можуть збирати окремо та змагатися за бали в рейтингу, який оновлюється в реальному часі. Звісно, деякі фрагменти цього пазла набагато складніші за інші. Бали нараховуються за кількість припасованих на місце шматочків, за кількість часу, який знадобився, щоб зібрати ту чи іншу секцію, та за складність зображення.

Складати цей пазл можна як гість, або зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткового контенту. Наприклад, до цікавих фактів, які зазвичай можна дізнатися, лише особисто відвідавши музей. Ну й, звісно, легкий підтекст рекрутингової кампанії тут теж є.

Кому під силу скласти такий пазл?

Майор Росс МакНайт, речник Повітряних сил США, пояснив, що «Місія на мільйон шматочків» є цікавим та інтерактивним способом відвідати Національний музей Повітряних сил США і водночас дізнатися про кар’єрні можливості. Місія зі складання такого пазла вимагає від гравців хорошої мотивації, уміння діяти незалежно від інших, міцної психіки та уважності до деталей. Тобто всього того, що, власне, й вимагається від майбутніх службовців Повітряних сил.

А креатори з агенції GSD&M зазначили, що у цей час школи та літні табори зачинені й лишається не так вже багато місць, куди можна вибратися з друзями чи родиною. Тож вони сподіваються, що такий пазл дасть людям заняття, за яким можна приємно провести час разом, зібравшись в одній кімнаті чи будучи на різних кінцях країни один від одного. Зрештою, воно й не дивно, що Повітряні сили США задалися метою створити найбільш технологічно розвинений пазл у світі.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.