Понад мільйон шматочків: Повітряні сили США створили всім пазлам пазл

Ряд брендів споживацьких товарів нещодавно випустив власні пазли, щоб розважити свою аудиторію під час карантину. Але американські військові вирішили не розмінюватися на дрібниці та перевершити їх усіх своїм внеском у цей жанр. Догнати та перегнати. Разом з агенцією GSD&M та студією Active Theory Повітряні сили США явили публіці віртуальний пазл «Million Piece Mission» абсолютно неймовірного розміру (понад мільйон шматочків!) і запросили любителів пазлів з усього світу разом спробувати зібрати його.

Цей пазл, який складається з 1,2 мільйона шматочків, було створено з картинки на 1,03 гігапікселів (тобто 1,03 мільярди пікселів), на якій зображений четвертий корпус Національного музею Повітряних сил США.

Цей пазл поділяється на тисячі менших блоків, які гравці можуть збирати окремо та змагатися за бали в рейтингу, який оновлюється в реальному часі. Звісно, деякі фрагменти цього пазла набагато складніші за інші. Бали нараховуються за кількість припасованих на місце шматочків, за кількість часу, який знадобився, щоб зібрати ту чи іншу секцію, та за складність зображення.

Складати цей пазл можна як гість, або зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткового контенту. Наприклад, до цікавих фактів, які зазвичай можна дізнатися, лише особисто відвідавши музей. Ну й, звісно, легкий підтекст рекрутингової кампанії тут теж є.

Кому під силу скласти такий пазл?

Майор Росс МакНайт, речник Повітряних сил США, пояснив, що «Місія на мільйон шматочків» є цікавим та інтерактивним способом відвідати Національний музей Повітряних сил США і водночас дізнатися про кар’єрні можливості. Місія зі складання такого пазла вимагає від гравців хорошої мотивації, уміння діяти незалежно від інших, міцної психіки та уважності до деталей. Тобто всього того, що, власне, й вимагається від майбутніх службовців Повітряних сил.

А креатори з агенції GSD&M зазначили, що у цей час школи та літні табори зачинені й лишається не так вже багато місць, куди можна вибратися з друзями чи родиною. Тож вони сподіваються, що такий пазл дасть людям заняття, за яким можна приємно провести час разом, зібравшись в одній кімнаті чи будучи на різних кінцях країни один від одного. Зрештою, воно й не дивно, що Повітряні сили США задалися метою створити найбільш технологічно розвинений пазл у світі.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Усі медичні послуги в смартфоні: Fedoriv Agency презентували оновлений сервіс Doc.ua

Медичний онлайн-хаб Doc.ua презентував нове позиціювання та мобільний застосунок, у якому зібрано 1500 закладів охорони здоров’я, 11400 лікарів і понад ...

Твій екопростір: vandog agency здійснила ребрендинг ботсаду ім. Гришка

Твій екопростір: vandog agency здійснила ребрендинг ботсаду ім. Гришка

Креативна агенція vandog agency здійснила ребрендинг Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка (тепер вже ботсаду ім. Гришка). В основу нової ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Nova Poshta Global стирає кордони в онлайн-покупках

Щоб заохотити клієнтів до замовлень по всьому світу, Нова пошта Глобал запустила нову комунікаційну платформу. Стратегію та кампанію розробили в ...

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.

Проєкт Ukraine WOW для «Укрзалізниці» став переможцем SABRE Awards

Учора в Лондоні відбулася церемонія нагородження премії SABRE Awards EMEA 2020, яка відзначає найкращі світові проєкти у сфері комунікацій. Проєкт ...